SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wyjście z redukcji pytania?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1278

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 35 Wiek 29 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2513
Witam otóż za ok 3 tyg kończę redukcje i mam takie pytania:
1. Chciałbym wyjść z redukcji przez diete reverse diet czyli 100 kcal/tydzień jednak nie wiem czym dodawać węglami czy węglami i tłuszczami?
2. Czy podczas reverse brać kreatynę ?

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 583 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 6088
Najlepiej na początku węglami w okolotreningowych posiłkach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51764 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349824
1. masz umiarkowaną ilość tluszczu więc proponuję I tydzień - węgle w dni treningowe, II tydzień - tłuszcze w dni wolne , III tydzień - tłuszcze w dni treningowe IV - węgle w dni wolne i taka przeplatanka.
2. możesz

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 35 Wiek 29 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2513
Odświeżam ponieważ mam mega dylemat oto moja sylwetka na dzień dzisiejszy jak widać na brzuchu na dole trochę pozostało jednak jest problem ponieważ na początku lipca jadę do pracy za granicę no i tam nie będę mógł trzymać diety bo będzie zapierdziel(wiadomo nie będę jadł śmieci) i tak myślę:
1. skończyć redukcje 1 czerwca i przez czerwiec reverse?
2. skonczyc redukcje w lipcu tylko wtedy mógłbym się zalać jak bede za granica?

Wracam we wrześniu i wtedy chcę zacząć powolną czystą masę(max 1kg/miech) i ogólny plan był taki żeby robić czystą masę na niewielkim + kcal dzięki której nie musiałbbym się za rok wczesnie zaczynać redukcji tylko teraz jak to bedzie z ta masa jak troche fatu zostanie na brzuchu?













...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51764 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349824
możesz jeszcze podciąć, choć przy wyjściu z redukcji powinno jeszcze spadać przez kilka tygodni.

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 35 Wiek 29 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2513
a jak z masą jeśli nie dotnę się odpowiednio?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51764 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349824
większe ryzyko podlewania choć i z tym odpowiednio sterując dietą i aktywnością można się uporać.

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Potrzebuje diety na mase.

Następny temat

dieta ułożona przez kolegę tanim kosztem

WHEY premium