SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wygrałem z rozstępami... za 5zł! + Małe FAQ str.28

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 308363

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 194 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 602
a już wiem:) podziele się z wami:
według kolejności-->Mocznik zatrzumuje wodę, kwas borny jest lekko przeciwzapalny, zakwasza
środowisko, gliceryna nawilża, euceryna lekko natłuszcza.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 97
mam taką prośbę, mógł by mi ktoś napisać skład tej maści jaki ma być, i czy lekarz pierwszego kontaktu wypisze mi taką recepte?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 6889 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 100566
kotuś a jak ta maść się nazywa ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 212 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 15469
ta maść nie ma nazwy jest ona robiona na bazie mocznika.pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2733
Jako ze też mam problem z rozstępami to może opowiem wam jak u mnie przebiegała wizyta u lekarza rodzinnego. Po przedstawieniu sprawy: tego iz mam rozstępy lekarz rodzinny nie wiedzial co ma mi przepisac itd. i zaczał mnie kierować do dermatologa. Wtedy właśnie pokazałem lekarzowi skład owej maści. I tak jak się spodziewałem lekarz nie wiedział co to jest i nie chciał leku przepisać. Dopiero po tym jak powiedziałem iż wrazie jakichkolwiek konsekwencji biorę odpowiedzialność na siebie, przepisał maść. Ile to sie trzeba nafatygować. No ale przejdźmy do konkretów. Za maść zapłaciłem 10 złotych i była gotowa w 1 dzień. Dostałem ją w 200 mililitrowym opakowaniu a więc na trochę starczy. Do wymienionego składu aptekarz dopisał jeszcze : Ag. Lestil lub Destil 50,0 nie mogę dokładnie przeczytać. Oczywiście o działaniu maści na moją skórę a właściwie na rozstępy będę informował na bieżąco.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 194 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 602
tak sobie myśle, skoro na niektórych to działa, to dlaczego dermatolog mówi, że to na nic?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 58 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 987
Po pierwszym cyklu mety pojawily mi sie rozstepy (małe). Minęlo 4 miesiace i rosztepy wygladaja w ten sposob- 4 cm szerokosci pare sztuk takich wielkoludow oraz dlugosc od brody do nadgarstka. Nie dziwie sie bo w lapie w 1 miesiac przyszlo mi 20 cm. ale tego ten krem chyba nie zlikwiduje? czy sa jakies inne metody likwidacji rozsrtepow. Najlepsze jest to ze co trening leci mi z nich pelno krwi a lapa sie nadal powieksza.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2733
Jablonsky poszukaj na tym forum jest kilka tematów o likwidacji rozstępów, a właściwie ich zmniejszenia. Np laser itd. A w Twoim przypadkuto faktycznie kiepska sprawa. Radziłbym wybrać się do dermatologa bo to już poważniej wygląda. Tutaj maść nie pomoże raczej. pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 58 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 987
Chcem cos sprostowac nie 20 cm tylko 10 okolo tak 2 cm pomylki moze nie mam czym zmierzyc. Kurde za duzo koksu. tylko dziwne bo to tylo na jednej lapie. Lewej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 239 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1894
Jablonsky - prowokacja? :D

Bez żadnych problemów, dostałem recepte u lekarza rodzinnego. :) Oby ta maść zadziałała...

Zmieniony przez - firemode w dniu 2006-05-26 17:57:59
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

=META=...i życie kruche jest

Następny temat

zastrzyk z deki?

WHEY premium