SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wygrałem z rozstępami... za 5zł! + Małe FAQ str.28

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 308341

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816


mieszek włosowy??
chciałam żeby mi przepisała ale ni*****a nie potrzebny mi stwierdziła
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4889
Ja miałem o tyle dobrze bo moja stara pracuje w aptece i mi recepta nie była potrzebna.Poprostu przyniosła tą maść i tyle:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 874 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 4729
Sweetem może problem tkwi w tym, że powiedziałaś o mieszkach włosowych ja zagadałem o tym jak bardzo innym pomaga ta maść w zwalczaniu rozstępów i podrażnień skóry hehehe i powiedziałem, że ostatnio staje się popularna ta maść i tego typu ******ły. Przepisała.
A teraz czas na efekty:
- Z tego co słyszałem innym wybiela w 2-3 dni, no mi niestety nie wybieliła w ogóle jak na razie(4 dni stosuje), czasami mam wrażenie, że są jeszcze większe
- Bezpośrednio po smarowaniu wyglądają faktycznie LIGHTowo ale po jakimś czasie powraca krwisty czy bladoczerwony kolorek.
Tak, więc póki co efektów konkretnych nie zauważyłem. Ale licze, że potrzeba dłuższego czasu tak jak w przypadku innych osób.

[ [] N S T R |_| [ T | [] N
T | M E
A G A | N

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 168 Napisanych postów 4456 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 65753
Ale ludzie sa niecierpliwi :)
Ja za pomoca Liotonu 1000 walczylem dwa miesiace zeby miec chociasz lekko zaschniete rozstepy, a wy chcecie po 3 dniach :)

"Kazdy jest swirem - kwestia tylko na ile."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 56 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1636
tydzien smaruje, nic nie skutkuje :) ,a nawet wydaje mi sie ze staja sie czerwiensze :/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 874 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 4729
Z tym, że 4 dni stosuje i nieskutkuje a poza tym wydaje mi się, że są większe to było tak w formie żartu hehehe chyba dałem na końcu taką buźkę normalne, że nie ma co tutaj się podniecać, że pare dni upłynęło a nadal jak rozstępy były, tak są - to normalne. Tyle, że zaprzeczyłem w takiej formie żartu jakoby w ciągu 3 dni wybielały (przynajmniej zaprzeczyłem, że nie na wszystkich tak działa [i to znowu minka ])
Po 3-4 tygodniach wypowiem się konkretniej.

[ [] N S T R |_| [ T | [] N
T | M E
A G A | N

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 874 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 4729
Do Arcusa - twoja wypowiedź to taka była ironiczna w stosunku do mojej czy poważnie zacząłeś stosować i upłynął tydzień ? Jak co to wrzucaj info jak tam idzie A ja c.h.uj na rozstępy kładę bo i tak damy radę ;-P Dobra, dobra nie lubie HH, ale ten text wymiata..

[ [] N S T R |_| [ T | [] N
T | M E
A G A | N

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 56 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1636
smaruje tydzien i nic jak byly tak sa :p tzn moje sa juz biale ale liczylem ze zmniejsza swoja objetosc, a jedyne co zaobservowalem to , te pomniejsze staja sie czerwone :/, ale mysle ze moze wlasnie teraz ta masc dziala i dlatego sie zaczerwienil bo sie cos buduje :)

btw mysle o zakupie tej masci ZERADERM SILON ma ktos na ten temat jakies zdanie :/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 101 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 12497
Ja od 3 tygodni stosuje preparat XERIAL z 30% zawartoscia mocznika.Po ok. 5 dniach byly juz pierwsze pozytywne rezultaty kuracji mocznikowej.Smarowalem rano i wieczorem po kapieli.Po posmarowaniu rozstepow (na bicepsach,ramionach)mialem wrazenie lekko napietej wysuszonej skory.po 10 dniach w 80% rozstepy sie wybielily,mniejsze rozstepy znikly a te najwieksze powolutku staja sie coraz mniejsze i jasniejsze.Xerial mozna kupic w aptece bez recepty (cena ok.36-40 zl),jest tez dostepny w internecie.Podsumowujac, na mnie ten preparat zadzialal i moge polecic go osobom ktore maja problemy z rozstepami.Jesli sa jakies pytania,sluze pomoca.Pozdrawiam

"Bądź silniejszy, a będziesz miał rację"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 846 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 7861
Panowie. Kupiłem dzisiaj to i dostałem dwa pudełka . Czy wy też dostaliście dwa pudełka ?? I teraz kiedy i jak to stosowac ??
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

=META=...i życie kruche jest

Następny temat

zastrzyk z deki?

WHEY premium