SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wygrałem z rozstępami... za 5zł! + Małe FAQ str.28

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 308651

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 56 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1636
co tu duzo mowic, nie chce burzyc twojego entuzjazmu, ale nie wydaje mi sie ze ten krem pomoze :<, nawilzy skore, poprawi jej wygląd ale rozstępy jak były tak będą...
mikrodermabrazja albo mezoterapia co do tego 2 to nie mam pewnosci..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 2657 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 55935
witam właśnie kończe drugie opakowanie tego kremu i powiem wam , że efekty nie najgorsze rozstępy pobledły trochę ale mam wrażenie, że działanie tego specyfiku jest bardziej kosmetyczne niż lecznicze . Aha zależy też na jakim podkładzie mieliście robione w aptece normalnie robią na tym najtańszym żółtym ja miałem na tym droższym i wdodatku dodała do tego jeszcze witamine e żeby nawilżało . W sumie za takie grosze warto spróbować
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 97 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 17182
Ja miałem na tym żółtym.Troche lipnie sie rozprowadzało.Xerial 50 już lepiej.ŻADEN Z TYCH 2 MI NIE POMOGŁ.Teraz bede sie leczyć mascią contratubex.

POZDRAWIAM.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ilu procentowa jest ta maść bo lekarka powiedziała że nie ma jak przepisać dopóki nie będę tego wiedziała
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 56 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1636
olac rozstępy ja caly jestem w tym gównie i zal dupe sciska ale te wszystkie kremy, ja mam wrazenie ze od nich mi nowe rozstepy powstaja :)
poprostu olac, mozna miec gorzej mozna np nie mieć reki albo nogi :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 2620 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 18606
Heh... na 200g substancji 40g to mocznik... jak to pani na matematyce uczyła? 200 na 40... 5... 100% na 5? Dobrze licze? 20%?

Ja ******.le czemu ludzie są tacy leniwi, co?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Sorki ale jak już wysłałam to zapytanie to zauważyłam skład:(Sorki za kłopot!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 2657 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 55935
ja uważam , że najlepszy jest contratubex tylko , że cena odstrasza ale efekty widac ja smarowałem sie kilka razy dziennie tak ,że ta największa tubka zeszła mi w okolo tydzień tak wiec kosz miesięczny takiej dobrej kuracji ...... ok 150 zł
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 119
W tej masci jest 16% mocznika. Ludzie, wy nie umiecie liczyc!!! Trzeba podzielic mase mocznika do masy calego preparatu, zeby otrzymac procentowa zawartosc mocznika w preparacie!!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 258 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6477
Arcus dobrze prawisz. Lap soga.

Cogito ergo sum

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

=META=...i życie kruche jest

Następny temat

zastrzyk z deki?

WHEY premium