SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wygrałem z rozstępami... za 5zł! + Małe FAQ str.28

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 308604

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 117 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1789
Sogi możecie chyba odpuścic bo z tego co mi wiadomo od znajomych z SFD Holder w wyniku manipulacji dostał bana wiec nic mu z punktów na ten nick.

Mocznik jak najbardziej ok

Manzano. Just like that.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 873
Witam. Dzisiaj odebralem masc z apteki. :) Tylko jest jedna zmiana. Nie produkuja juz lekobasae (od listopada niby - pytalem sie w kilku aptekach) tylko jakies hekobasae czy cos takiego. Wrocilem sie do lekarki i zmienila mi na wazeline. W sumie to chyba niema znaczenia bo liczy sie mocznik. Od dzisiaj zaczynam smarowanie. Napisze jakie beda rezultaty.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 30 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 943
siema!mam pytanie : pojawily mi sie doslownie wczoraj rozstepy na ramionach.sa swiezutkie wiec mam pytanie - mam masc xerial 30(z mocznikiem)czy ona w tak mlodym stadium choroby(no jakas choroba to jest) pomoze duzo skuteczniej niz przy starych rozstepach?smaruje i czekam... .na stronce nr 28 ktos napisal ze zaraz na poczatku wyeliminowanie jest najbardziaj prawdopodobne.moze ktos ma wiedze na ten temat?

fajnie jest :D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 331 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1819
Dobre dobre sog

Masa i Dyscyplina Ból Nie Istnieje

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 873
Po tygodniu smarowania rezultaty bardzo zadawalajace. Rozstepy na biecepsach wyjasnialy juz po 3 dniach. Pod pachami minimalnie rozjasnialy. Ogolnie po tygodniu jestem bardzo zadowolony !!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 194 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 602
kurde boje się, że mi nie przepisze...
pomoże ktoś??:P ktoś mówił, że może pomóc z receptą:P ja chętnie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1574 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 23855
uderz do mnie na g jak masz problem z tym,cos wymyslimy
chodz lekarz derm. bez zadnych problemow powinnien Tobie wypisac...

No steroids...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 304
witam :) a czy na bardzo stare, białe rozstępy ta maść też działa? od 13 roku życia mam rozstępy, ale jak się pojawiły to nie wiedziałam co to jest i niec nie robiłam :( a teraz ich nienawidzę po prostu! najgorzej jest latem na plaży - tygrysek w bikini :/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 194 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 602
:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 312 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3406
napiszcie jeszcze raz jak sie ta masc nazywa bo niechce mi sie czytac calych 35stron a rozstepy mam olbrzymie:(
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

=META=...i życie kruche jest

Następny temat

zastrzyk z deki?

WHEY premium