SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wygrałem z rozstępami... za 5zł! + Małe FAQ str.28

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 308603

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ja dzisiaj też odebrałem za 200ml zapłaciłem 10zł zobaczymy efekt za pare tygodni:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 855 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 10467
to co nagle stalo sie wykreslone??????

Ucz sie koncuwków bedziesz mial piatków jak mrówków

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
mam jeszcze pytanie jak to wcieram to musze tak zeby na skórze nie było widac białej masci? bo cos mi sie ciężko to wsmarowuje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 855 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 10467
ja smaruje az zrobi sie biale smugi...ale one potem same jakos sie wchlaniaja

Ucz sie koncuwków bedziesz mial piatków jak mrówków

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ja smaruje drugi dzien i sie budze rano i rozstepy są jeszcze większe:P a wy dużo tej masci smarujecie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 954 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 13815
teraz sam nei wiem jak to jest z cena tego ja smaruje od wczoraj i wsmarowywalem tak az nei bylo nic widac mzoe neich Holden sie wypowie jak powinno byc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 439 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3038
Jutro chyba sie wybiore do lekarza po recepte. Zastanawiam sie czy isc odrazu do dermatologa czy rodzinnego. I mam jeszcze pytanie. Czy w kazdej aptece mi zrobia taka masc czy tylko w wybranych? Jest ktos z Poznania co ja juz zastosowal? A co mam o tym sadzic ze po odstawieniu kremu znow staja sie czerwone? Tak napisal ktos wczesniej w tym poscie. Aha i czy ta masc na miejscu dostane czy musze czekac jakis czas? I piszcie wiecej czy dziala to na was.
POZDRAWIAM

Liczy się wytrwałość!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 2620 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 18606
Wow już 9 stron sie zrobiło..

Co do jakiś podwyżek cen czy coś to kolege co 40zł ponad zapłacił po prowtu w hu.ja przycieli

Ja już mówiłem 100razy jak smaruje i na mnie działą, na znajomych też. Przed treningiem (poza treningiem nóg) smaruje obficie okolice klatki piersiowe, ramiona barki i motyle (bo tam najczesciej i najgesciej u mnie z rozstepami) śmigam pare minut bez koszulki żeby sie dobrze wchłonęło i ide na trening. Potem wracam do domu biore prysznic po siłowni po wyjściu spod prysznica oczywiście balsamik na całe ciało a na wyżej wymienione miejsca druga obfita porcja maści. Dzieki temu nie pojawiają się nowe rozstępy - te już istniejące nieco bieleją.

Cel tej maści to nie usunięcie rozstępów bo tak żadna maść nie działą. Przedewszystkiem brak nowych rozstępów oraz walka z istniejącymi.

Lekarze któzy mówią że to nie podziałą mają nie po kolei w głowie. Co jest czynnikiem powodującym powstawanie rozstępów? Zbyt mało elastyczna skóra. Co jest czynnikiem powodującym że skóra jest elastyczna? Miedzy innymi dobre nawilżenie, sucha skóra pęka od razu. Co w skórze odpowiada za nawilżenie? MIedzy innymi mocznik. Ten krem dłuuugo utrzymuje skórę miękką, nawilżoną i elastyczną. Dzięki temu podczas treningiwej "pompy" itd skóra mimo że się rozciąga to nie pęka. Heh.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 12 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1114
Byłem u rodzinnego i powiedziała że mi nie przepisze bo niezna skaładu tej masci więc jej muwie te dwa składniki co są wypisane na forum, to mi powiedziała że ten pierwszy składnik zna ale tego drugiego nie i żebym jej podał dokładny skład.Podobno jest dołączony na jakiejś żułtej lub pomarańczowej karteczce dołączanej do kremu przy odbiorz. Jak możecie to dajcie ten skład albo zapytajcie się dermatologa o niego i napiszcie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 112 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 23596
Skorpion zmien lekarza :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

=META=...i życie kruche jest

Następny temat

zastrzyk z deki?

WHEY premium