SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wygrałem z rozstępami... za 5zł! + Małe FAQ str.28

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 308366

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 491 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 17419
Ja nie moge, ale dziś się wkurzyłem!!!
Poszłem do lekarza pokazałem mu moje roztępy i powiedziałem żeby mi wpisał na recepte następujące składniki:
UREA 40,0
LEKOBASAE od 200,0
A on mówi do mnie że pierwszy raz widzi na oczy taki składnik jak "UREA" i powiedział że nie może mi wypisać tej recepty i żebym poszedł do dermatologa

Więc mam takie pytanie do was czy jak zajde do apteki bez recepty i pokaże im takie składniki czy zrobią mi taką maść??? Jeśli wiecie ile by takie coś kosztowało bez recepty to piszcie.
Pozdro.

>>>Zapraszam do moich fotek<<<
http://www.sfd.pl/temat230831/ 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1409 Wiek 51 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 5907
nie zrobia ci takiej masci bez recepty poprostu zapomnij i grzej prosto do dermatologa . Pozdr.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 491 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 17419
No i byłem u dermatologa i przepisał mi bez problemów tą maść, tylko mówił że nie wierzy żeby ona coś dała. Zapłaciłem 10zł . Dziś pierwszy raz posmarowałem i skóra wydaje się jak by była z gumy, bardziej podatna na rozciąganie. Smaruje się przed treningiem i po. Efekty smarowania napisze po jakimś czasie.
Pozdro

>>>Zapraszam do moich fotek<<<
http://www.sfd.pl/temat230831/ 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam! Ja dzis tesh bylem u dermatologa, ale wypisal mi z wielka laska! ;/ I nie polowe tego co podawaliscie, czyli Urea 20 i Li.... cos tam 100 ! Czy to sie czyms rozni ?! Acha... i jeszcze mi powiedzial, ze to bedzie mnie na maXa pieklo! Was to piecze ?!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 850 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 7958
Nic nie piecze

Bez masy nie ma klasy !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 402 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3178
widzę że opuściliscie wykład z receptury
powinno być
Rp.
Urea 40,0
Lekobasae ad 200,0 co oznacza że jest 180glekobazy i 40g mocznika

nie wiem ale chyba lekarz który nie wie co to jest urea powinien iść jeszcze raz na studia

mnie się podoba ta druga recepta

jeżeli ktoś ma problem z dostępnością tej maści to służę pomocą

Łykaj Aspargin - chelat aminokwasowy magnezu i potasu za 6 zł.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 491 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 17419
Mam jeszcze jedno pytanie: Jak smarować się tym kremem w dni bez treningu i w dni treningu?
Pozdro.

>>>Zapraszam do moich fotek<<<
http://www.sfd.pl/temat230831/ 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 850 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 7958
Caly czas rano i wieczorem np...

Bez masy nie ma klasy !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ze powinno byc UREA 40 i LEKOBASAE 200 to ja wiem, tylko ze lekarz mi wypisal UREA 20 i LEKOBASAE 100, bo powiedzial ze wiecej nie da rady !! Nie wiem czemu?! I tak twierdzil ze tu jest za duzo tego mocznika i wogole bardzo marudzil! Malo brakowalo, a nie dostalbym wogole tej recepty ;/ To jak ja mam tych skladnikow polowe, to chyba nie bede mial gorszego dzialania- co nie ?!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 402 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3178
chyba liczyć nie umisz ty

masz proporcjonalnie mniej do podłoza)(Vehiculum )
więc musi być mniej skł działajacego (bazis)
w 160g jest 40g mocznika to
w 80,g jest x wynosi yyyyyyyyyyyyyyy yyy chyba 20 czyli jest "lege artis"

a jakby ktoś miał problema ze skołowaniem tego mogę pomódz.

Łykaj Aspargin - chelat aminokwasowy magnezu i potasu za 6 zł.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

=META=...i życie kruche jest

Następny temat

zastrzyk z deki?

WHEY premium