SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wyciskopodrzut vs wyciskanie sprzed głowy

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2408

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 215 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2203
Wyciskopodrzut czy wyciskanie sprzed głowy? Które z tych dwóch ćwiczeń lepiej nadaje się do budowy masy mięśniowej i siły? Szukałem podobnego tematu ale nie znalazłem dlatego pytam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1013 Napisanych postów 5401 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 136811
Push press należy do grona jednego z cięższych ćwiczeń złożonych, jeśli zależy Ci na sile dynamicznej, bardziej funkcjonalnej, rób właśnie to. Jest ćwiczeniem na barki, jeśli masz na nie priorytet, możesz np robić jeden dzień właśnie wyciskopodrzut, innego dnia tylko wyciskanie w staniu. Push press, tak czytałem, odciąża też stawy przy zachowaniu tego samego stopnia wysiłku mięśniowego (tłumacząc łopatologicznie), jest więc raczej mniej kontuzjogenny. Ale to tylko moje zdanie;)

,,Ludzie chwytają za miecz, by ukoić rany na duszy, których doznali w przeszłości. I by umrzeć z uśmiechem na ustach".

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 215 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2203
O :O ! to zajescie :D a tak z ciekawości to czy rwanie sztangi jest najlepszym cwiczeniem na barki? Teraz pytam bardziej z ciekawości bo nie mam nikogo kto nauczyłby mnie techniki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1017 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1578
1.Wypełnij ankietę lub przeczytaj regulamin
2.jakie są twoje priorytety ?

Trening czyni mistrza ! Interesuje się kulturystyką naturalną , Piłka nożna-stoper , bramkarz -Love .

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 189 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 9401
Gats 2
Push press należy do grona jednego z cięższych ćwiczeń złożonych, jeśli zależy Ci na sile dynamicznej, bardziej funkcjonalnej, rób właśnie to. Jest ćwiczeniem na barki, jeśli masz na nie priorytet, możesz np robić jeden dzień właśnie wyciskopodrzut, innego dnia tylko wyciskanie w staniu. Push press, tak czytałem, odciąża też stawy przy zachowaniu tego samego stopnia wysiłku mięśniowego (tłumacząc łopatologicznie), jest więc raczej mniej kontuzjogenny. Ale to tylko moje zdanie;)


ahaaaa to nie wiem co czytałes ale bzdury czytałes. Doucz sie zanim komus zaczniesz doradzac. W poprawnie wykonanym push pressie barki praktycznie nie powinny działac ale ze przeczytałes......ta
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Do budowania masy lepsze jest wyciskanie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 540 Wiek 43 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5651
do zadawania pojedyńczych pytań, jest odpowiedni wątek ;p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 215 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2203
@ Wojtek
nie szukam dla siebie planu, robie FBW. Natomiast nigdy wczesniej nie slyszalem o takim cwiczeniu jak wyciskopodrzut i stad moje pytanie

@bm_pl
chyba masz racje, nie pomyslalem o tym, ale z drugiej strony przeszukalem sfd pod tym katem i nic nie znalazlem konkrtnego wiec moze sie komus przydac jesli ktos bedzie potrzebowac podobnych winformacji
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 23860 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 147326
https://www.sfd.pl/@@@@@@@@@_DORADCY_CZEKAJĄ_NA_TWOJE_PYTANIA_!!!_@@@@@@-t887416.html

jest regulamin w dziale - proszę go przestrzegać .

ZAMYKAM .
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Dobra sylwetka, nowy temat.

Następny temat

Pomoc z planem

WHEY premium