SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

bol glowy podczas cwiczen

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2156

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 54 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 259
Zaczne od samego poczatku. Otoz cwicze miedzy innymi pompki od okolo 3 miesiecy. Podczas ostatnich treningow przy robieniu ostatniej czwartej serii (maks powtorzen) przy ostatnim powtorzeniu (w kiepskim wykonaniu technicznym z racji tego, ze jest wykonywana ostatnia pompka na rezerwie sil ;p) zaczyna mnie bolec tyl glowy (potylica?), bol byl silny ale trwal tylko pare minut, zbytnio sie tym nie przejmowalem.
W poniedzialek postanowilem pobic rekord pompek i w pierwszej serii zrobilem maksymalna ilosc powtorzen i przy ostatniej oczywiscie zaczela mnie glowa bolec, bol byl znosny wiec postanowilem wykonac jeszcze 3 serie, niestety glowa bolala mnie przez caly dzien.
Dzisiaj juz przy pierwszej serii zaczela bolec mnie glowa (zaczela bolec w okolicy 8 powtorzenia, dalem rade zrobic tylko 12 powtorzen gdyz bol byl bardzo silny), niestety musialem przerwac trening bo przez pierwsze okolo 5 minut glowa bolala mnie niemilosiernie (nadal boli jednak nie tak mocno, i pewnie bedzie bolec do konca dnia).
Jestem zdeczka wkurzony bo jeszcze nigdy nie mialem tak za***iaszczej motywacji do cwiczen, jednak ten bol glowy mnie strasznie zdemotywowal.
O bolu moge powiedziec tyle, ze jest jakby przeszywajaco pulsacyjny i gdy ruszam glowa to bol narasta.
Co z tym fantem zrobic? Bo troche sie tym zaniepokoilem.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 152 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11492
Wizyta u lekarza, może problemy z ciśnieniem.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan na masę- ocena i porawki

Następny temat

moj trening do oceny

WHEY premium