SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ból glowy podczas ćwiczeń

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1819

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 126 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2804
Witam, mam problem. W sobote tydzien temu (26 sty) wstalem rano z bolem glowy, pozniej poszedlem na silownie, wczesniej wzialem probke Napalmu. Podczas cwiczen bol sie nasilil sie, kul mnie przede wszystkim wierzcholek glowy. Pozniej przez kilka dni glowa pobolewala mnie tylko przy trzesieniu glowa. Cwiczylem w srode, robilem martwy ciag i czulem sie dobrze. W sobote chcialem zrobic klate, po jednej ciezkiej serii glowa zaczela mnie mocno kluc i balem sie dokonczyc treningu. Dzisiaj cwiczylem barki,tric i plecy (wioslowanie) przy cwiczeniach z wiekszym ciezarem (wyciskanie sztangi sprzed glowy), lub na lezaco (wyciskanie francuskie) znow kłuła mnie glowa, nie byl to silny bol ale jednak uciazliwy. Zawsze gdy bolala mnnie glowa to nastepnego dnia nie bylo po tym sladu. Dodam jeszcze ze przy schylaniu, kaszlu takze boli mnie glowa, tak jakby czubek glowy. Nadcisnienia nigdy nie mialem, innych chorob poza alergia tez nie mam. W tym tygodniu wybiore sie do lekarza, ale moze ktos mial takie same objawy i rozwiazal ten problem. Z gory dziekuje za pomoc.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 134 Napisanych postów 20191 Wiek 12 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 69241
Witam.
Mierzyłeś ciśnienie?
Problem występuje od dłuższego czasu ,więc i tak zalecam wizytę u specjalisty.

Pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
Być może zacząłeś reagować na zmiany pogody. Być może coś z zatokami. Być może sprawy ciśnieniowe.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 126 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2804
Zmierzylem sobie dzis 3 razy cisnienie, raz bylo 149/96, drugie: 142/88 i 142/82. Kawy nie pije,nie pale, alkoholu nie pije. Dodam, ze to bylo cisnienie spoczynkowe, wiec wyobrazam sobie jakie by bylo podczas treningu. No i dodam jeszcze, ze moj ojciec od wielu lat ma nadcisnienie i tez bardzo czeste bole glowy :D Wiec moze to jest przyczyna. Jeszcze przez kilka dni bede obserwowal cisnienie, jesli nadal bedzie takie wysokie trzeba isc do lekarza. Mam nadzieje, ze gdybym juz mial to nadcisnienie to nadal moglbym cwiczyc na silowni, biegac.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
Zbawienne dla Ciebie będzie założenie holtera. Tak więc udaj się do cardio.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 126 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2804
No ale to jest troche dziwne, jakis miesiac temu bylem u lekarza rodzinnego, bylem zaziebiony i zmiezono mi cisnienie i bylo w normie, od czasu do czasu w domu tez sobie mierzylem i wszystko bylo dobrze, teraz tak nagle w ciagu tygodnia tak by mi sie cisnienie podnioslo?
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 126 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2804
O i jeszcze czegos zapomnialem napisac, otoz jestem na cyklu kreatynowym, a kreatyna podobno podnosi cisnienie, do tego wtedy jeszcze wyprobowalem napalma, moze to jest przyczyna tego cisnienia?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
Może, i możemy tylko zgadywać on-line.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 126 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2804
A wiec bylem przed chwila u lekarza, cisnienie mi wyszlo 140, mialem EKG i ze niby cos tam nie tak, lekarka nie kazala narazie cwiczyc, zadnej aktywnosci, jedynie marsze, we wtorek mam miec kolejne badania, no i dala mi jakies leki na nadcisnienie. Jestem ciekawy czy za jakis czas bede mogl wrocic na silownie, moze ktos tez ma nadcisnienie i to nie uniemozliwia treningow?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
Wnioskuj o skierowanie do cardio.

doping & zdrowie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wzrost

Następny temat

PSSD (Post-SSRI Sexual Dysfunction). Nie mogę sobie z tym poradzić.

WHEY premium