SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wyciskanie Wielokrotne sugestie , pomysły, usprawnienia

temat działu:

Aktualności - Sporty Siłowe

Ilość wyświetleń tematu: 30481

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5258 Napisanych postów 19362 Wiek 58 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 336272
wycwiel
I teraz jest OK
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7300 Napisanych postów 12496 Wiek 65 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87772
gregorterm
Punkt 6 - "bez odbijania" - podoba mi się ten pomysł będzie napewno trudniej ale przez to WW nabiera jeszcze większej powagi.Ciekaw jestem czy wykorzystał bym 5 min.
Tylko brakuje mi co nastąpi gdy zawodnik "odbije"? Nie zaliczony ruch czy koniec próby?
No i dodał bym jednak że przy wyciskaniu różnych obciążeń w 1/2 CC przy tej samej ilości powtórzeń wygrywa zawodnik który wyciskał większy ciężar.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
k00ndzi00 VMistrz Świata i SFD
Ekspert
Szacuny 84 Napisanych postów 6679 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 20906
Tadziu ale czemu skupiasz się tylko na regulaminie Gregorterma ja wiem że akcent Ci najbardziej odpowiada no ale np mi nie i jest konflikt hihihiih i zadyma żarcik oczywiście :) regulamin musi dawać prawo wyboru nie mam nic jężeli chodzi o akcent każdy ma prawo wyboru i nie mam też nic do ruchu łączonemu daje to szansę bardziej zbudwoany zawodniką na realne równę szanse :) tylko według mnie sędzia powinien być konsekwenty nie ma przyjaźni sympati nie ma tęż sytuiacji bo to jakiś tam mistrz nie prostuje komenda jedna druga przerywamy próbe odpoczynek podchodzi nie to nie tak to kolejny raz :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7300 Napisanych postów 12496 Wiek 65 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87772
kOOndziOO
U Ciebie w 4 punkcie - 5min. przerwy ?przecież to wieczność. Jeżeli już to bezwłocznie to ma być kara.
Punkt 6 - Czyli nie ma możliwości poprawy chwytu?
A jak zatrzyma dłużej niż 1 sek. to co? Nie zaliczony ruch czy koniec próby?
Punkt 7 - "bez stosowania przeprostów" ? - to się po prostu ma a nie stosuje lub nie."Niedoprost" może być też spowodowany budową anatomoczną i w tym wypadku pomocny jest właśnie "akcent" który oddziela Tych co mają taką budowe od Tych którzy to wykorzystują.

Zmieniony przez - wycwiel w dniu 2014-09-21 11:55:39
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
k00ndzi00 VMistrz Świata i SFD
Ekspert
Szacuny 84 Napisanych postów 6679 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 20906
wiesz 5 min przerwy liczyłem że wchodzi zawodnik robi swoją próbę i ten ukarany poraz kolejny :) chyba to sprawiedliwe ??Jak zatrzyma dłużej niż 1 sekunde to dwie komendy próba przerwana a to napisałem tak próbnie bo widziałem twoją próbę z tych jechałeś jak dzik prawie beż dłuższego postoju i to była wytrzymałość Ale wiesz o jakie przeprosty mi chodzi :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3008 Napisanych postów 2649 Wiek 48 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 29859






...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
k00ndzi00 VMistrz Świata i SFD
Ekspert
Szacuny 84 Napisanych postów 6679 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 20906
Tadziu ale robisz ruch łączony według mnie ja nagram coś w poniedziałek jak według mnie ruch łaczony wyglada :) może myślisz ze akcentujesz z racji jak to nazwałeś budowy łokcia ale dla mnie to ruch łączony :) bardzo ładna prób :) ja tak jak wspominałem nagram film mam ponad 50 cm w bicepsie i licze na szczerą ocene:)
...
Napisał(a)
Usunięty przez W Z O R EK za pkt 1 regulaminu
Ekspert
Szacuny 3008 Napisanych postów 2649 Wiek 48 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 29859
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 45 Wiek 51 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 218
100-ką bez mostkowania...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
k00ndzi00 VMistrz Świata i SFD
Ekspert
Szacuny 84 Napisanych postów 6679 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 20906
Zbyszek wszystko bez mostkowania:D
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

„Dąbrowska Moc – Siłacze” - Dąbrowa Gór. 06.09.2014r.

Następny temat

Otwarte zawody strongman - relacja!

WHEY premium