SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wyciskanie Wielokrotne sugestie , pomysły, usprawnienia

temat działu:

Aktualności - Sporty Siłowe

Ilość wyświetleń tematu: 30468

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 45 Wiek 51 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 218
Panowie chcecie regulamin to macie :
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 927 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 14265
to komu niby przeszkadza akcent ??? kazdy tu za wszelka cene chce wiekszych wyników ja nie zaleznie od ciezaru mam mniejsze wyniki np 100 ok 10powt ale juz 40 ok 45powt ale tak ma kazdy zawodnik i nie mów mi ze jak w regulaminie był pełen wyprost np w lidze wszyscy go robili a wyniki były uznawane i ja nie bede robic lipy na zawodach zeby poprawic wynik kosztem zawodników któzy stosuja sie do reegul;aminu i nie mów mi ze tak nie było ze mna jezdziło sporo chłopaków aqle porezygnowali a dlaczego ??? wyciskanie ma byc wyciskaniem a nie 3/4 wyciskania a tylko z tym jest problem we wrocławiu na 4 nie było problemu w Tychach z wyprostem tez nikt nie miał problemu da sie sam wiesz ze sie da wyniki mniejsze ale sprawiedliwe a maszynka no nie mów mi ze nie do przejscia połoze sie na ławce i jestem w stanie w zaleznosci od ułozenia zmienic wysokosc gryfu o jakies 5cm przy moim wzroscie a ktos wyzszy mysle ze nawet 10cm spróbuj sam a zobaczysz ze sie da oszukac ale czy to ma wyedy sens

Zmieniony przez - grzeg1211 w dniu 2014-09-18 21:00:13
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 45 Wiek 51 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 218
1. wyciskanie klasyczne sztangi wg reg. z WL x 1- TO PRAWIDŁOWE WYCIŚNIĘCIE -,a potem suma tych pojedyńczych wyciśnięć przez daje wynik w WW sztangi . Do wyboru jedynie z nogami tak czy tak .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
k00ndzi00 VMistrz Świata i SFD
Ekspert
Szacuny 84 Napisanych postów 6679 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 20906
Zbyszek możesz jaśniej bo brzmi sensownie ale niewiem o co kaman
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
k00ndzi00 VMistrz Świata i SFD
Ekspert
Szacuny 84 Napisanych postów 6679 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 20906
Grzesiu rozumie twoją flustracje niewiem jak jest na maszynce nie sprawdzałem tego dlatego proponuje zastosować na zawodach i zobaczyć jak będzie wyciągnać wnioski co wy na to?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 45 Wiek 51 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 218
czyli kolejne powt. rozdzielone stosowną przerwą-czyli akcentem- jak kto woli
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
k00ndzi00 VMistrz Świata i SFD
Ekspert
Szacuny 84 Napisanych postów 6679 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 20906
Żeby nie było że tu proboje coś pod siebie bo ja zmieniam dyscypline sportu napewno rzadko się pojawie w wyciskaniu wielokrotnym (bardziej jako sędzia)chce zrobić ogólne zasady dla wszystkich dla tego nie upieracie się na akcent wiem tak wygodnie ale zrobmy wspolnie takie zasady które będą odpowiadały każdemu:)Proszę też nie porównywać ww z WL bo to co innego jest akcent na dole i u góry mówie o zawodach wyższej rangi :)c
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 45 Wiek 51 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 218
w całej polsce można będzie przeprowadzać zawody i każdy zawodnik będzie mógł wejść do ,,rankingu,, , ponadto dla ,,budowniczego rankingu ,, film z zawodów ,który niejako potwierdzi stosowanie się do regulaminu. Zawody bez tej oprawy nie zostaną klasyfikowane do ,,rankingu,,.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
k00ndzi00 VMistrz Świata i SFD
Ekspert
Szacuny 84 Napisanych postów 6679 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 20906
Proponowałem zasady jak WL akcent na dole i góry to była moja pierwsza propozycja :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 45 Wiek 51 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 218
z tym akcentem na dole bym nie przesadzał bo w mniejszych ciężarach mogło by być traktowane jak wypoczynek, bo bądzie ciężko powiedzieć ile czasu na klatce ma być ten akcent ;)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

„Dąbrowska Moc – Siłacze” - Dąbrowa Gór. 06.09.2014r.

Następny temat

Otwarte zawody strongman - relacja!

WHEY premium