SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wyciskanie Wielokrotne sugestie , pomysły, usprawnienia

temat działu:

Aktualności - Sporty Siłowe

Ilość wyświetleń tematu: 30480

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7300 Napisanych postów 12496 Wiek 65 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87772
kOOndziOO
No dawaj w punktach co już jest bo ten regulamin się klaruje jak wino 100 letnie.
Jak mają być ruchy wykonywane "ciągiem"to innej mozliwosci jak "maszynka"nie ma jak na razie .To co zauważył Andrzej a ja potwierdziłem że można ją "oszukać"myslę że o tym samym myśleliśmy czyli o wykonywaniu nie do końca wyprostów to rzecz oczywista ale mogą to zrobić wszyscy.I mozemy porównywać wyniki uzyskane na różnych zawodach a i sędziowie bez spinania pośladków bedą mogli pracować.Musi być w końcu przyjety jeden sposób ustanawiania rekordów.Owszem mam pewne opory ale jak wiekszosci to pasuje to wchodzę w to.Tylko niech się sklaruje ten regulamin żeby mieć jakiś priorytet w treningu.

Zmieniony przez - wycwiel w dniu 2014-09-16 19:43:49
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
k00ndzi00 VMistrz Świata i SFD
Ekspert
Szacuny 84 Napisanych postów 6679 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 20906
Daj mi chwilke bo mam trochę rzeczy do ogarniecia :D :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 927 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 14265
jak moge sie tak właczyc to tez uwazam jak ANDZEj I TADZIU ze tzw maszynka bedzie do przewjscia dla doswiatczonych zawodników jak ktos bedzie chciał opszukac to oszuka co do wprowadzenia akcentu jestem za ale tez nie jest to konieczne w tychach z akcentem wielu zawodników mieli jeszcze problem w 100kg wogule ale juz 40 gdzie czas 5min to juz róznie było ale co do pełnego wyprostu to nie było problemu kazdy potrafił ja osobiscie zdania nie zmienie regulamin regulaminem ale i tak wszystko zalezy od sedziów jak sedziowie beda trzymac sie regulaminu to zawodnicy sami sie naucza bo główny problem to ten pełen wyprost a wprowadzenie maszynki gdzie ktos do pomiaru posciaga łopatki chwyci szerzej a ostastnie powt i tak sztanga pójdzie te pare cm wyzej nic nie da dalej beda nieporozumienia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
k00ndzi00 VMistrz Świata i SFD
Ekspert
Szacuny 84 Napisanych postów 6679 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 20906
Grzesiu ale uhwytu nie będzie można zmieniać bedzie ograniczony jak sie rozjadą recę nie bedzie dotykał maszynki :) nie każdy potrafi sciągać niewiadomo jak mocno łopatki jak nie będzie mostkowania będzie oki napewno moze,delikatne nie doprosty będą ale nie jakieś wielki :) no fakt sedzia nie powininien się bać zwrócić uwage od tego jest czasami zawodnik czuje że prostuje a jest inaczej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7300 Napisanych postów 12496 Wiek 65 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87772
Świetnie sędziuje Mateusz Kupka dobrze by było żeby się wypowiedział co jemu pomaga a co przeszkadza w sędziowaniu.Ja też mam swoje zdanie że regulamin powinien być układany od strony sędziego a nie zawodnika.Np. u mnie ludzie łącznie ze mną nie potrafią pewnie oceniac ruchów" łączonych"i tak jak widziałem to inni też na nich bardziej lub mniej "polegli".Najlepszym rozwiązaniem było by mieć kilku przygotowanych sędziów lub coś co ułatwi zaliczanie takich ruchów.W moim przypadku różnica na 1/2 CC w 5min. z akcentem i bez wynosi 40powt.Z tym że w pierwszym przypadku wszyscy widzą i ja sam jestem pewny wyprostu a w drugim przypadku sam nie jestem pewny i jedni widzą wyprost a drudzy nie/i to zawodnicy którzy startują od kilku lat/.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
k00ndzi00 VMistrz Świata i SFD
Ekspert
Szacuny 84 Napisanych postów 6679 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 20906
do oceny



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 927 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 14265
pewnie z akcentem łatwiej sedziowac i to co najwazniejsze widac wyprosty bo z tym jest problem z niczym innym. a kazdy potrafi szczegulnie ostatnie powt dziwnie bo co niektórzy nawet z 7 cm wyzej sztange dzwigali w ost powt na 4 wrocławskich nie było problemu kazdy potrafił teraz w Tychach równiez kazdy prostował nawet w kat 100kg gdzie startowało 20 zawodników i moim zdaniem było tak dlatego ze sedziowie nie zaliczali niepełnych powt kazdy nastepny zawodnik sie pilnował
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
k00ndzi00 VMistrz Świata i SFD
Ekspert
Szacuny 84 Napisanych postów 6679 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 20906
ja rozumie Grzesiu ale muszą być zasady rónwe wszytkim ackent jest widoczny itd ale też wam sprzyja a musi być możliwość wyboru kto chce robi z akcentem kto łaczony to łaczony :)Dlatego urządzenie było by najbardziej sprawiedliwe chyba że ktoś ma pomysł jak to inaczej zrobić jeszcze??? no i pomysl Piotrka mi się też podobax ktoś nie prostuje przerywamy ma drugą szanse i tyle w tym przypadku kto nie będzie dotykał urzadzenia chyba że sedzia stwierdzi że prostuje i nie przerywa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 927 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 14265
nie rozumie komu sprzyja kazdy ma te same szanse i warunki beda nizsze wyniki ale spraswiedliwe zgodne z regulaminem . tak z ciekawosci ja teraz dzien po zawodach w TYCHACH zrobiłem 100 41 powt mozes sie obrazic jak napisze cos twoim stylem szeroko uchwyt i moze 5 ostatnich powt pełnych ale nie uwazam tego za sukces bo to lipa była . nie wiem dlaczego sie tak boicie tego akcentu i wyprostu w wl nie ma wyprostu nie ma zaliczonego powt startujesz to wiesz maszynka nie ureguluje pełnych wyprostów takie jest moje zdanie i kiedys tam napisałóes ze wprowadzajac akcent zostaniemy sami na zawodach z wrtocławiem ale u mnie startowało w 100 20 zawodników byłes gdzies gdzie było tyle i po zawodach nie było zazalen bo było ferrr a nie jade z chłopakami 300 km a tam rozczarowanie nie bede daWAC PRZYKLŁADÓW bo jnie o to chodzi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
k00ndzi00 VMistrz Świata i SFD
Ekspert
Szacuny 84 Napisanych postów 6679 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 20906
Grzesiu ja cie rozumie ale chce wprowadzić równe zasady dla tych z akcentem i bez ja sam ostanio trenuje z akcentem tak jak mówie 100kg zrobiłem 45 z akcentem jest to dobra rehabilitacja na rozciąganie zerwanego bicepsu i nie będzie szerokiego łapania bedzie wyznaczona maxymalna granica żeby nie było za szeroko :) :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

„Dąbrowska Moc – Siłacze” - Dąbrowa Gór. 06.09.2014r.

Następny temat

Otwarte zawody strongman - relacja!

WHEY premium