SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wyciskanie Wielokrotne sugestie , pomysły, usprawnienia

temat działu:

Aktualności - Sporty Siłowe

Ilość wyświetleń tematu: 30485

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
k00ndzi00 VMistrz Świata i SFD
Ekspert
Szacuny 84 Napisanych postów 6679 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 20906
Dokładnie łatwiej zauważyć oderwany tyłek niż wyprost w łokciu :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
gregorterm Moderator
Ekspert
Szacuny 759 Napisanych postów 16165 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 292812
Moja propozycja to pozycja klasyczna dla wszystkich,cały tułów przylega do ławki (bez mostkowania), stopy płasko na ziemi lub na podstawkach bez odrywania i przede wszystkim wszyscy obcisłe spodenki krótki lub długie albo kostium ciężarowy czy zapaśniczy i wtedy widać czy pośladki są odrywane, pełny ruch w stawach łokciowych z dotknięciem do klatki bez odbijania i trzech sędziów tak jak zrobiliśmy w Kołobrzegu.

gregorterm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
k00ndzi00 VMistrz Świata i SFD
Ekspert
Szacuny 84 Napisanych postów 6679 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 20906
spodenki fakt podstawa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 95 Napisanych postów 691 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 10132
podoba mi sie Twój pomysł gregorterm :) w takiej pozycji to i słowo wyciskanie nabiera sens a i plecy tak nie beda bolaly tych którzy tak narzekaja na pozycje klasyczna bo mnie jakos nie bola :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7300 Napisanych postów 12496 Wiek 65 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87772
jasonstatham
Podobno jest tylko jeden podział kręgosłupów na te które bolą i te które będą boleć.

Ale fakt - podesty to dobry pomysł a mostkowanie zostawmy WL.

Zmieniony przez - wycwiel w dniu 2014-08-26 22:27:44
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
k00ndzi00 VMistrz Świata i SFD
Ekspert
Szacuny 84 Napisanych postów 6679 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 20906
mostkowanie nie sprzyja ww :) kto wytrzyma nawet głupie 40 powtórzeń na mostku po 10 pozycja się psuje zaczyna się robić krzywo i dupa blada a jak ktoś za długo trzyma na mostku odcinek ledźwiowy tak się spina że boli i nie da się wyciskać :) Wiem bo już to testowałem :)pomaga na strzała na ilość nie koniecznie:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
gregorterm Moderator
Ekspert
Szacuny 759 Napisanych postów 16165 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 292812
No to co do jednej pozycji prawie się dogadaliśmy.

gregorterm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7300 Napisanych postów 12496 Wiek 65 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87772
gregorterm
Chodzi o realną możliwość oceny pełnego wyprostu rąk.Jak tą kwestie załatwimy to reszta to pikuś .Pozycja jest ważna ale nie pamiętam żebyśmy się o nią spierali tak jak to ma miejsce przy wyproście a w rzeczywistości chodzi o zakres wykonywanego ruchu.Jestem więcej niż przekonany że Finowie wprowadzili "przyrząd"bo mieli ten sam problem.Prawem zawodnika jest szukanie strategii która mu przyniesie korzyść w postaci wyniku zadaniem regulaminu jest wyznaczenie granic w przygotowaniu tej strategii a rolą sędziego jest dopilnowanie aby te granice nie zostały przekroczone.Dlatego uważam że ruch powinien mieć wyrażne zakończenie.O to samo dbają zawodnicy Street Workoutu co mogliśmy zobaczyć w ich wykonaniu 17 V we Wrocławiu nie tylko przy podciąganiu.Którego sędziowanie wyszło nam najgorzej a Oni i tak wykonywali ruchy zgodnie z regulaminem co zostało docenione przez widownię.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
k00ndzi00 VMistrz Świata i SFD
Ekspert
Szacuny 84 Napisanych postów 6679 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 20906
Bardzo mądra rzecz napisałeś" Prawem zawodnika jest szukanie strategii która mu przyniesie korzyść w postaci wyniku " Dlatego dążę do tego żeby regulamin był odpowiedni dla tych co robią ruchy łączone i robią przeprost u góry bo to też jest w pewnym stopniu strategia Nie każdy sobie może na to pozwolić .Ja po zerwaniu bicepsu już wogóle będę miał ciężko z pełnym wyprostem lewej reki .Rozciągam to ból niesamowity ale coś z tym zrobię :):):):):) najwyżej urywam w barku jade do Rosji bo nową hehehe. Po to założyłem ten temat żeby odszukać optymalne zasady każdy ma z Nas jakieś doświadczenie i swoje odczucia myślę że razem znajdziemy wyjście i pozostanie nam już tylko zabawa :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
gregorterm Moderator
Ekspert
Szacuny 759 Napisanych postów 16165 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 292812
Ja oczywiście jestem za pełnym wyprostem rąk i ruch powinien mieć wyraźne zakończenie, ale bez przeprostów w górnej fazie podczas odpoczynku. Pozycja moim zdaniem też powinna być jednakowa dla wszystkich.

gregorterm

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

„Dąbrowska Moc – Siłacze” - Dąbrowa Gór. 06.09.2014r.

Następny temat

Otwarte zawody strongman - relacja!

WHEY premium