SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wyciskanie Wielokrotne sugestie , pomysły, usprawnienia

temat działu:

Aktualności - Sporty Siłowe

Ilość wyświetleń tematu: 30474

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
gregorterm Moderator
Ekspert
Szacuny 759 Napisanych postów 16165 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 292812
Tak ciężary trzeba ustalić albo ustalamy 2,5 kg w górę albo w dół.

gregorterm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
k00ndzi00 VMistrz Świata i SFD
Ekspert
Szacuny 84 Napisanych postów 6679 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 20906
Przedziały są najwygodniejsze :) jak na lidze :)Ale powiem jeszcze coś może ktoś się na mnie obrazi ale po tym temacie widać komu tylko tak naprawdę zalezy na WW bo tylko 6 osob tak naprawdę się udziela wiec po ustalaniach i napisaniu regulaminu który powoli piszę i nie długo wrzuce wszystkie zgrzyty i pretensje wsadzicie sobie w... kieszeń .Mam nadzieje że garstka osób wypowiadających się będzie zadowolona :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7299 Napisanych postów 12495 Wiek 65 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87769
gregorterm
Jeżeli ktoś nie osiągnął wagi to dla czego ma tyrać z większym obciążeniem.Biorąc na logikę jestem za tabelą wag która była na Lidze.Tym bardziej że mamy rywalizację open.I jeszcze jedno według mnie przy remisie w konkurencjach open wygrywa lżejszy ale w 1/2 CC i CC przy remisie powinno być wskazanie na cięższego.
Zaczną się interesować jak ranking będzie prowadzony tylko dla zawodów według tworzonego regulaminu.

Zmieniony przez - wycwiel w dniu 2014-09-11 16:45:40
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
gregorterm Moderator
Ekspert
Szacuny 759 Napisanych postów 16165 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 292812
Tak przy 1/2 CC wygrywa lżejszy, ale przy tej samej wadze ciał i tej samej ilości powtórzeń moim zdaniem powinien wygrać ten co pierwszy wyciskał, albo jak chcecie dogrywka. Ale moim zdaniem powinien być wyżej sklasyfikowany ten co pierwszy wyciskał, gdyż ten drugi zna już jego wynik. Natomiast przy wyciskaniu CC , zwycięża cięższy a przy jednakowej wadze także ten co zaczynał pierwszy.

gregorterm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 111 Napisanych postów 675 Wiek 52 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5602
Tabela z PLWW była dobra, popieram Wycwiela. Przy 1/2 cc przy takim samym wyniku wygrywa cięższy, to logiczne bo większy ciężar miał do wyciskania, np 100x60kg i 100x32,5kg to jest różnica!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
gregorterm Moderator
Ekspert
Szacuny 759 Napisanych postów 16165 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 292812
Piotrek tu chodziło mi o to że dwóch wyciska jednakowy ciężar np. 45 kg a jeden waży 90 kg a drugi 94 kg , to logiczne że powinien wygrać lżejszy.

gregorterm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 111 Napisanych postów 675 Wiek 52 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5602
Jeśli mają tyle samo na sztandze, to oczywiście wygrywa lżejszy zawodnik, tak jak w podnoszeniu ciężarów.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Szacuny 6520 Napisanych postów 36028 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679732
Też u siebie stosowałem waszą tabelę z ligi WW i uważam, że jest ok. Co do wygranych przy równej wadze lub równym ciężarze - to uważam - że tak jak w ciężarach. Ten sam ciężar na sztandze - wygrywa lżejszy.A gdyby się trafiła dokładnie ta sama waga i ten sam wynik na ławie - to tez bym dał wygraną wyciskającemu wcześniej, bo drugi zna wynik i wie ile musi zaliczyć żeby wygrać.

Zmieniony przez - nightingal w dniu 2014-09-12 09:13:41

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
gregorterm Moderator
Ekspert
Szacuny 759 Napisanych postów 16165 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 292812
nightingal tu masz rację i widzę że zgadzasz się ze mną. Jeżeli chodzi o tabelę to nie widzę żadnych przeszkód, aby tą stosować co na lidze, jest ok.

gregorterm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5258 Napisanych postów 19362 Wiek 58 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 336272
i powoli ,powoli klaruje się regulamin...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

„Dąbrowska Moc – Siłacze” - Dąbrowa Gór. 06.09.2014r.

Następny temat

Otwarte zawody strongman - relacja!

WHEY premium