SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wrzucajcie fotki swoich supli ** VOL 2 **

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 311133

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Zbierać puste opakowania... ja to wywalam na bieżąco! Kilka cykli i się ruszyć już nie można
Shimo...jak tam shaker "dominator"? Warty swojej ceny?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 464 Napisanych postów 9051 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 91260
Też mam ten shaker dominator. Fajny bo wreszcie nic mi nie cieknie jak mieszam, ale dużo zabawy w skręcaniu tego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1536 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10043
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 147 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3255
Mnie się podoba; ) ALe fakt, mogliby zmenijszyć troszkę cene :D
Trochę drogi,ale tak jak pisze właśnie Eltoro_KrK nic nie cieknie ; ) i masz dobre rozwiązanie zeby wlac wodę do srodka,supla do gory zakrecic i ci sie nei zmiesza dopoki nie przekrecisz :D . 2 razy nim mieszałem,a od jutro bede codziennie po paree razy : P.
Mam nadzieje ze wpadnie pare dobrych kilo : ))

Zmieniony przez - ShimoroXim w dniu 2010-04-05 13:50:37

Śpieszmy sie robić mase,tak szybko odchodzi... ; (

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 95 Napisanych postów 2282 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 11471
hebra to tylko czesc supli ale wypierdzileam na bierzaco a nei chce mi sie robić fotek ale troche sie tego nazbierało a carbo hmm raz ze cwicze również sporty walki a tam troche energi idzie a od jakiegos czasu trójbój a tam trening czasem zajmuje mi 3 h, wiec musze coś uzupełniać,

wytrwałosc drogą do sukcesu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 88 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5632


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 555 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9060
Co to ten "Crack"?

Pomogłem? Daj SOG'a

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 11766 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 64285
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1445 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 14530
Zaczynam cykl, nie na wszystkim, dam może znać i nowym temacie jak poszło itp.

Codzienny trening w drodze do chwały bo świat jest za duży żeby być małym.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 3108 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 38536
Odświeżam zestaw na 14 maja ;l

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kreatyna - Zmiana dawkowania

Następny temat

Pytanie

WHEY premium