SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wrzucajcie fotki swoich supli ** VOL 2 **

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 310799

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 474 Wiek 8 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 12406


:D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1540 Wiek 29 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 34323
syto , sog nie wszedł;p

Zmieniony przez - Xin1313 w dniu 2009-09-26 17:15:39
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 5699 Wiek 54 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 37378
W trosce o swoje stawy też będe musiał się zaopatrzyć w dobrze działający suplement , no i wnioskując z wypowiedzi Wuchty będzie to raczej animal flex

Żadnych najmniejszych nawet litości choć mięśnie mdleją i trzeszczą kości....
ZOBACZ MOJE FOTY ,KRYTYKA DOPINGUJE :http://www.sfd.pl/Przyszła_pora_na_foty_Demola-t526073-s1.html
ODWIEDŹ DZIENNIK :
http://www.sfd.pl/Świat_jest_mały,_ale_należy_do_wielkich!_15*10*5_by_WODYN-t592390.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 65 Napisanych postów 7150 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 84652
również polecam

"Chęci i cierpliwość to wielbłądy, które mogą
Cię przewieźć przez każdą pustynię"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A co mi tam, też wrzucę swoje zapasy





W białym pojemniku glutamina

Pozdr.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2763


Masa oto suple
1)labrada super charge
2)orotine man
3)n-gorge
4)matrix
5)mrm metabolic whey, w puszce prolaba również mrm białko hehe
6)gainer mrm i w puszce po serius mass również gainerek mrm
7)zma nie używam zamulony rano wstaje za bardzo po tym
8)glucosamine pozdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 474 Wiek 8 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 12406
west85 ta labrada daje rade?? teraz koncze noxplode i chce cos jeszcze na miecha wrzucic, mysle o wlasnie labradzie/noshotgun/xpandzie...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1540 Wiek 29 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 34323
dawidtt - no shotgun v3 miazga dla mnie noxplode <no shotgun
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 474 Wiek 8 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 12406


jutro jade po nowe zaopatrzenie to wrzuce fotke ;d;d dzisiaj wam dam ostatnie...

bialko metrx
bcaa max z muscletech'a
noxplode - bdobry
cellmas - dno jak dla mnie wiecej napewno nie kupie...
pharma whey - bialko 80gram na 100g - najlepsze i najsmaczniejsze bialko jakie w zyciu jadlem a bylo tego juz troche
dymatize elite whey - bialko dno w smaku i ogolnie / wiecej nie kupie
wpc ostrowia - z takich rzeczy ktore juz jadlem dno dna, wiecej nie kupie nigdy :D
animal pak - wiadomo :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2763
ja jestem bardzo zadowolony fajne pobudzenie super koncentracja jak dla mnie produkt z górnej polki chociaż nie wiem jak noxplod by zadzialal na mnie bo wyboru dokonywalem miedzy tymi dwoma jeszcze shotgana bralem pod uwagę np z anadroxa mhp bylem bardzo nie zadowolony
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kreatyna - Zmiana dawkowania

Następny temat

Pytanie

WHEY premium