SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wrzucajcie fotki swoich supli ** VOL 2 **

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 311191

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 99 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 18968
Dzięki Amentoris, z BSNa ja tylko NO-Xplode'a brałem i byłem zadowolony, ale z biegiem czasu trzeba było zwiększać dawki i myślałem wtedy czy by nie dokupić Nitrixa, ale skoro tak, to był to głupi pomysł . Cell Mass mnie trochę zniechęca ilością węgli, za tę cenę spodziewałbym się większej ilości substancji aktywnych.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 72
Miałem 400 kapsow krety ;) a pudełka niema na foto bo dla kumpla oddalem ;)

NIEMA PAKOWANIA BEZ DOPALACZY, ŁATWO I SZYBKO COKOLWIEK TO ZNACZY !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 99 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 18968
Widzę, że jednak opinie na temat Nitrixa sprzeczne. Pewnie, jak zawsze, na jednego działa świetnie, na drugiego w ogóle i znowu będę musiał na sobie przetestować, żeby zdanie sobie wyrobić. Dzięki Panowie za odpowiedź.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 6037 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 46147
redukcja zima - to jest pomysl, bez kitu hehe

Bardzo mały człowiek, może rzucać bardzo duży cień...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 99 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 18968
kasteta - zawsze zostawiałem to na późną wiosnę i nigdy nie zdążyłem do wakacji się wyrzeźbić do poziomu, który by mnie zadowolił. Dlatego w tym roku redukuję od lutego, a jak osiągnę satysfakcjonujący poziom za wcześnie, to zawsze będę mógł gdzieś wcisnąć jakiś drobny cykl masowy ;).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 150 Wiek 49 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 733
ja robię redukcję od 1 września i efekt:-29kg :)obecny cel +kilka kg.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 213 Napisanych postów 22991 Wiek 12 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 173464
krakus1974 - to grubasek z Ciebie był.

Redukcje osobiście zaczynam zawsze z dniem 1 kwietnia i tak aż do czerwca, później tylko dietka na minimalny plus i siła, bo w lato to ja nic innego nie zrobię, no może dodatkowe kilogramy czystej masy tłuszczowej piwem i morską rybą z frytkami.

"That's not normal because we don't want to be normal.
Normality is what weak people call living. I call it death."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A ja tam już się redukuje Tzn. aktualnie pracuję nad gęstością, a od marca prosto na redukcje...a dalej się zobaczy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816




















Tez się pochwalę zapasami - a co

Zmieniony przez - Asariah w dniu 2010-02-02 17:53:28
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 150 Wiek 49 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 733
i ty to wszystko szamasz??o mamusiu to ja mam 4 suple i już mi się wydawało,że przesadzam:)pozdro.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kreatyna - Zmiana dawkowania

Następny temat

Pytanie

WHEY premium