SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wrzucajcie fotki swoich supli ** VOL 2 **

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 310260

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 307 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 6116
ano wlasnie tak tez myslalem...

jak idzie na jablku ??

Już nie na wysokość tylko na szerokość :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 297 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2249
dzisiaj minął tydzień i narazie nic rewelacyjnego nie zauwazyłem . dietka oczywiście jest. mam nadzieje ze uda mi sie podjechać do 90 kg na klate po 7-8 tyg. cyklu jak myślisz ?? :P (obecnie wezme 80 kg.)

sfd.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 307 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 6116
oj... to po tygodniu to rzeczywiscie nic jeszcze nie powiesz... mysle ze spokojnie powinienes pocisnac... rob trening na sile i na penwo sie uda... tylko pamietaj o odpoczynkach!!

Już nie na wysokość tylko na szerokość :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 297 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2249
tzn obecnie jade na treningu masowym 3x week. ;) o regeneracji pamiętam i treningi tez nie są przeładowane

sfd.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 4590 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 40065
Maly mis84 to bylo m1t, 4ad, 6oxo, clom, pierwszy ester kreatyny ktory byl na Polskim rynku od Czarnego zforce i inne *******ety. Az sie lezka w oku kreci

Jestem Polakiem – więc mam obowiązki polskie.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 723 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 23250
Amentoris

Nie chodziło mi o to, ze podniecam się co ja za odżywki jadłem, bo wszystko co kupiłem widziałeś na zdjęciu

Pisząc "odżywki" miałem na myśli odżywki typu Heineken, bo w lato jest tak, ze u mnie na siłowni potrafi stać około 100 krat browca, więc dlatego napisałem, że nie jeden by się posikał
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 307 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 6116
no jak uwazasz... jezeli jednak zalezy Ci na sile to dobrze wybrales, ze jablko... zamien troche trening na sile i nie powinno byc problemow...chyba ze notoujesz stale przyrosty sily na tym treningu to zostaw...

Już nie na wysokość tylko na szerokość :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 297 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2249
ewentualnie jakbym trening zostawił a powtórzenia z 12/10/10/8 (tak mam na klate)
zmnijeszył na 10/8/8/6 i oczyście dał większe cięzary ?? :P

sfd.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 307 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 6116
na tym to wlasnie polega .. mysle ze jeszcze o dwa mozesz obnizyc i rzeczywiscie dac w kosc z ciezarami.. oczywiscie w granicach rozsadku... i wydluz przerwy miedzy seriami

Już nie na wysokość tylko na szerokość :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 297 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2249
ok to spróbuje tak ze 2 tyg na mase duzo powtorzen a 2 nastepne na sile.. trzeba wkońcu próbować zeby dojść do celu ;P Sogacz juz wcześniej poleciał Lejker :P

sfd.pl

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kreatyna - Zmiana dawkowania

Następny temat

Pytanie

WHEY premium