SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wpc 80 czy Egg?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2387

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 154 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 902
Witam!
Mam problem. Otóż nie wiem które białko (do uzupełnienia braków w diecie) wybrać. Ostrowie wpc 80 czy olimpa egg. Mam okazje taniej kupic olimpa. Ale czy egg jest gorszy od wpc? Chodzi o wchłanialność... czytałem w archiwum ze sie wolniej wchłania egg i w ogole... Czy różnica midz egg a wpc jest duza? Co kupić?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 18684 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 117415
chodzi o tempo picia odzywek/jak i jedzenia/, prawidlowe nawyki
oraz weglowodany zawarte w odzywce bialkowej/ktore maja na celu poprawic wchlanianie aminokwasow/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1020 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 10164
ja bym brał olimpa...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 413 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3383
zależy co ci bardziej potrzebne, i na jakie pory dnia potrzebujesz to białko. jeśli chcesz brać przed spaniem albo przed dłuższym okresem 'nie jedzenie' to bierz olimpa. Jeśli chcesz wybrać białko które szybko się wchłonie (po treningu albo jako poranny posiłek) to bierz ostrowie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 154 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 902
To musze pójść na kompromis. Ale czy egg rano i po treningu bedzie aż tak złe?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 1163 Wiek 47 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13357
"Aż tak złe" nie będzie

Denerwować się, to mścić się na własnym zdrowiu za głupotę innych

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 807 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 26013
egg jest ok
po treningu niby najelpeij mieszac np: egg z wpc i kazenia
pzdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 29 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 118
egg to bialko jajeczne plecam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 18684 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 117415
generalnie w przypadku bialka jajecznego musisz uwazac na prawidłowe przyjmowanie. tj jak wlejesz sobie w gardło to najprawdopodobniej bedziesz mial problemy gastryczne i gazy.
każdy łyk mieszaj ze śliną, dopiero przełykaj.
koncentrat białek serwatkowych czy albuminy jajeczne? zalezy na jaką porę potrzeba ci pić - albuminy mają dłuższy czas wchłaniania.
jesli chodzi o wykorzystanie dla organizmu to ja je stawiam na jednej, bardzo wysokiej półce.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 154 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 902
Poponent- Dzieki za wypowiedź. Mam już to eeg i jak mam je przyjmować? W jakich dawkach?(bo dałes mi do myślenia :P) Czy moge uzupełniać tym białkiem wszystkie braki w diecie? I dla pewności czy ta miarka z olimpu co jest w eeg ma na pewno 28g?

Ps. Co daje mieszanie ze śliną i powolne wypijanie bo nie czaje.

Zmieniony przez - Miloszu92 w dniu 2008-11-18 21:34:18
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 2024 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 12306
że zaczniesz je szybciej trawić :P

Pomogłem?-daj sog'a :DDD

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 79 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1589
Pierwsza faza trawienia białka następuje w jamie ustnej poprzez wydzielane przez ślinę enzymy (?)... a P~ miał chyba na myśli niestrawności jak szybko to przełkniesz ;P

Niemożliwe nie istnieje x)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Green Magnitude +....... jakis stack bez NO,koncze cykl na vasobolonie

Następny temat

co do diety????????

WHEY premium