SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

WladcaVoX/ Dziennik/ Masiora

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6827

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 488 Wiek 5 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 15217
Powodzenia, będę śledził temat:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5454 Wiek 12 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 26001
siema

strasznie lipny tn twój trening

przeładowany, bezmyslnie dobrane ćwiczenia, dużo izolacji...
do tego nogi, na klate, barki i inne partie poświecasz duzo(niepotrzebnie) czasu

ale nogi tylko 2 ćwiczenia i też chyba się nie przemęczałeś
nogi to pół ciała i sa najwazniejszą partią

i brzuch
takie katowanie go NIC ci nie da, 1-3x w tygodniu starczy, ale dobrym ćwiczeniem np. ab wheel, unoszenie nóg w zwisie i coś na skosy. z tym że robisz na każdym trening cos innego a nie wszystko na raz

powodzenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 123 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2235
Boksero co proponujesz zmienić, na nogi więcej nie daję ponieważ nie chcę ich tak obciążać a ostatnio mam coś ze stawami kolanowymi.

-Po co ćwiczysz? Przecież i tak umrzesz.
-Ku*wa żeby mieć większą trumnę!

http://www.sfd.pl/WladcaVoX/_Dziennik/_Masiora-t784465.html  -Mój dziennik treningowy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5454 Wiek 12 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 26001
co znaczy że nie chcesz ich obciążać? ale barki chcesz? dostają w dupe przez wyciskania i inne ćwiczenia ale o tak wielką partie jak nogi się boisz ?

i co masz niby z kolanami? jak coś masz to idz do lekarza
a jak nie to się nie migaj tylko bierz za nie porzadnie;)
żeby reszta dobrze rosła, trzeba zadbać o dobry trening nóg

wiele osób mówi że poprawne przysiady naprawiły im kolana


ja ogólnie proponuje porzadne fbw i tyle, ale jezeli już tak chcesz splita, to go ułóż z głową albo wez gotowca od kogoś;)

wybierz NAJWYDATNIEJSZE i NAJLEPSZE ćwiczenia na partie(tj. wielostawowe)
i z nich układaj trening, do tego jak Ci brakuje czegoś to od bidy dodaj jakies 1 izolowane ćwiczenie;)

MC, Siad, pompki na poręczach, podciągania wąsko i inne chwyty, wyciskania żołnierskie lub push press, wl wąsko itd :)


Zmieniony przez - Boksero w dniu 2011-09-23 15:20:19
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 9627 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 44430
Nic nie masz z kolanami, tylko sobie wmawiasz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 123 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2235
"Nic nie masz z kolanami, tylko sobie wmawiasz"

Może i to efekt placebo hehe, a może nie dostały jeszcze odpowiednio po dupie, postaram się do soboty spisać jakiś sensowniejszy plan i dam go do oceny. Co do brzucha to chcę z nim bardzo poeksperymentować i ten ABS zostawię. Pomyślę nad tymi ćwiczeniami które angażują wiele stawów. Dzięki chłopaki.


Ok, lecę walnąć sobie drzemkę i jade do kobitki... Wieczorem pomyślę nad planem.

Zmieniony przez - WladcaVoX w dniu 2011-09-23 16:01:18

-Po co ćwiczysz? Przecież i tak umrzesz.
-Ku*wa żeby mieć większą trumnę!

http://www.sfd.pl/WladcaVoX/_Dziennik/_Masiora-t784465.html  -Mój dziennik treningowy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5454 Wiek 12 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 26001
ale po co go tak katować xD??

sa dużo wydatniejsze cwiczenia, które zrobisz w krótszym czasie, z lepszym efektem;)

zostajesz przy splicie czy bierzesz się za fbw?

Zmieniony przez - Boksero w dniu 2011-09-23 16:01:38
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 123 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2235
Zostanę przy splicie, taki trening najbardziej mi pasuje.

-Po co ćwiczysz? Przecież i tak umrzesz.
-Ku*wa żeby mieć większą trumnę!

http://www.sfd.pl/WladcaVoX/_Dziennik/_Masiora-t784465.html  -Mój dziennik treningowy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 170 Napisanych postów 7828 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 152042
Witam WladcaVoX. Przedstaw nam jeszcze tutaj Twoją dietę, jest bardzo ważna

pzdr.

Zgodny z regulaminem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 123 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2235
Sobota i niedziela wolne od treningu ponieważ w sobotę byłem na wyjeździe w pracy a w niedziele impreza okolicznościowa. W piątek jak zawsze ABS.

Poniedziałek
Klatka + Biceps
Wyciskanie sztangi na ławce poziomej: 12x27kg , 10x32kg , 8x37kg , 8x49kg
Wyciskanie sztangielek na ławce skośnej ujemnie*: 12x12kg , 10x14kg , 8x16kg , 8x18kg
Wyciskanie sztangielek na ławce skośnej dodatnio*: To samo co przy skosie ujemnym.
Rozpiętki na skosie dodatnim: (duże rozciagnięcie)10x8kg , 10x8kg , 10x8kg
*Ciężar podany na 1 hantla.

Uginanie przedramion ze sztangą łamaną trzymaną szeroko: 12x15kg , 10x20kg , 8x25kg , 8x30kg.
Uginanie przedramion ze sztangą na modlitewniku: 12x15kg , 10x20kg , 8x25kg , 8x30kg
Uginanie ramion ze sztangielkami "młotki": 12x6kg , 10x8kg , 8x10kg , 8x12kg

Wtorek ABS bez zmian.

Dziś tj. środa, zacznę kolejny trening plecy oraz triceps.

Boksero, napisałeś o MC który mam w swoim planie, Przysiad mam w dni które trenuję nogi. Pompki na poręczach dodałem wraz z wyciskaniem wąsko. Podciągania wąsko nie dodaję na biceps ponieważ myślę, że te ćwiczenia które dodałem na bicka są podstawowymi ćwiczeniami, które bardzo angażują dwugłowy. Wyciskanie żołnierskie oraz push press dodałem do treningu barków. Dodatkowo do treningu pleców dodałem podciąganie na drążku szerokim nachwytem.

Plan na plecy i triceps:
Martwy ciąg: 12x50kg , 10x60kg , 8x70kg , 8x80kg
Wiosłowanie sztangą w lekkim opadzie: 12x27kg , 10x32kg , 8x37kg , 8x47kg
Podciąganie sztangielki w klęku na ławie: 12x18kg , 10x20kg , 8x22kg , 8x24kg
Podciąganie na drążku szerokim nachwytem: x20 , x15 , x10

Szrugsy hantlami: 4x (10x25kg)
Szrugsy sztangą: 4x (10x50kg)

Francuzy sztangą łamaną leżąc: 12x15kg , 10x17kg , 8x19kg , 8x21kg
Francuzy sztangielkami w siadzie za głową: 12x6kg , 10x8kg , 8x10kg , 8x12kg
Wyciskanie wąsko sztangi na ławce poziomej: 12xYkg , 10xYkg , 8xYkg , 8xYkg
Pompki na poręczach: x10 , x10 , x10

Czy plan jest przeładowany? Dla mnie nie jest, myślę że jest to plan o średniej intensywności. Z całym treningiem klatki i bicepsów wyrobiłem się w 50min, na plecy myślę, że poświecę ok. godziny.

Ok. 22-23 napiszę jak wyglądał trening, ale mam prośbę. Jeżeli coś Wam nie pasuje i byście to zmienili to piszcie wszystko. Każdy komentarz i dodatkowa sugestia jest mi potrzebna. Szczególnie te potępiające są najbardziej motywujące :D

Aaa dietka, na razie nie spisywałem tego co jadłem tylko dbałem aby się b/t/w i kalorie zgadzały, ale się poprawię i od jutra będę pisał co jadłem itd.


Zmieniony przez - WladcaVoX w dniu 2011-09-28 19:58:13

-Po co ćwiczysz? Przecież i tak umrzesz.
-Ku*wa żeby mieć większą trumnę!

http://www.sfd.pl/WladcaVoX/_Dziennik/_Masiora-t784465.html  -Mój dziennik treningowy

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

FBW z priorytetami

Następny temat

POMOC DLA POCZATKUJACEGO

WHEY premium