SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wakacyjny cykl by MDRAGON podsumowanie str39 i 40

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 53926

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 419 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2756
Ja mam blisko ale jadę rowerem przy okazji się chłodzę jak masz rower to bym ci go proponował bo to dobra sprawa. A i nie będziesz musiał na konkretną godzinę kończyc treningu żeby sie nie spuźnic na autobus. Pozdro.

Kto pyta nie błądzi kto milczy ten grzeszy. :)
Test nowego Scorch v3 remix by Kylo podsumowanie str.15 http://www.sfd.pl/temat269335/ 
Test Thermal PRO by kylo http://www.sfd.pl/temat275864/ 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 13181 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 86307
o ****a ... ale mam zakwasy na kapturach

co do transportu to postanowiłem ze na siłke busem spowrotem w ramach aero z buta.

weekend wolny od siłki , od poniedziałku jazda

trening -> ból -> rozwój

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 18684 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 117415
zadnych tluszczy, jak chcesz zrobic postępy a masz taki metabolizm a nie inny to sprobuj wyeliminowac całkiem fat.

Zmieniony przez - PePoNeNt w dniu 2006-07-22 12:12:24
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1189 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 14263
Z aerobami wracajac to dobry pomysl jak dla mnie .

Co do fatu ja na redukcji szamalem jakos 3 lyzki oleju lnianego dziennie.I zjechalem do fatu jakos 6-7% ;-P.Ale na nastepnej redukcji utne do 0 i spawdze jak to dziala
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 13181 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 86307
własnie szamam 200g kury + 50g ryżu biłaego i zaraz wybywam na rower z kumplami

a rodzice sobie jedza placki ziemniaczane + wołowina z sosek kurfa

tluszcz obetne praktycznie do zera.... tez jestem ciekaw co z tego wyjdzie

Zmieniony przez - MDRAGON w dniu 2006-07-22 14:56:29

trening -> ból -> rozwój

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 13181 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 86307


nawet smaczne

ciekawe czy to samo powiem za tydzień lub dwa

trening -> ból -> rozwój

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ellis ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 126 Napisanych postów 4616 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 53303
białko + węglowodany = mniej kalorii
białko + węglowodany + tłuszcz = więcej kalorii

Mniej kalorii większy ubytek wagi.

Zakładając, że ktoś ma problemy z trzymaniem bilansu kalorycznego, słabo liczy i ma bardzo silną wolę, jeśli chodzi o głód to ta rada może pomóc na podstawie wyżej opisanego mechanizmu. Możemy również liczyć na dodatkowe ubytki lbm ze względu na zmiany w gospodarce hormonalnej jakie zajdą - tak czy inaczej jest duża szans, że parę kilo spadnie

Zmieniony przez - ellis w dniu 2006-07-22 16:59:54
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 12917 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 85996
Smok , a wracając z siłki chcesz biec czy iść ? jak iśc to imo bez sensu

i tak możesz iśc piechota po aero w klubie.

jak zamierzasz biec / maszerowac i trzymać tętno na odpowiednio wysokim poziomie to git tyko pamietaj że nie możesz sie zatrzymac i pogadac jak kogoś spotkasz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 13181 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 86307
niwix przy moim bf nie ma chyba sensu zwracac na wszystko tak uwage... liczy sie wysiłek fizyczny .... dopiero jak strace troche bf to zaczne sie bawic w to wszystko ...

wczoraj i dzis juz sie bawie na nowej diecie i nawet jest spoko ... niekiedy tylko trudno jest ją trzymac jak sie gdzies wyjdzie ... dzis np musiałem zjesc troche pizzy gdyz głupio było odmówic

obecna waga to około 96.5 kg mysle ze do wrzesnia bedzie 90 i to by mnie zadowoliło .. ostra redukcja to dopiero na wiosne 2007

co do tłuszczy to zrezygnuje z nich bo 2-3 spore łyki np oliwy juz sporo kcal maja a zamias tego mozna zjesc worek ryżu i piers a na redukcji uczucie sytosci jest dosc wazne

a i co najlepsze mina rodziców jak robie jedzenie jest bezcenna

trening -> ból -> rozwój

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 12917 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 85996
wlicz kawałek pizzy do bilansu jak już musisz

i reszte posiłku przygotuj wg " nowego " bilansu z dnia
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

CZY WARTO TO BRAĆ?

Następny temat

Aminokwasy - pytanie

WHEY premium