SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wakacyjny cykl by MDRAGON podsumowanie str39 i 40

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 54065

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 13181 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 86307
guciowi zapewno chodziło o 300 kcal na +

dzis trening - zobaczymy jak to bedzie...

a pochwale sie

ZDAŁEM MATURKE

trening -> ból -> rozwój

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 107 Napisanych postów 25330 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 182786
ooo gratulacje to po cyklu pijemy

"Mniejsi i więksi,równi i równiejsi,jedni używają mózgu drudzy używają
mięśni,lub obu jednocześnie,Ci są tu najlepsi bezsprzecznie,a i tak nie żyją wiecznie ... "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 13181 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 86307
przyznam sie bez bica - dzis juz piłem

ale tylko 1 piwko

trening -> ból -> rozwój

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 107 Napisanych postów 25330 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 182786
draniu zostaw to piwo w spokoju !! bierz przyklad ze mnie (ale sie na***ie w sierpniu juz po cyklu )

"Mniejsi i więksi,równi i równiejsi,jedni używają mózgu drudzy używają
mięśni,lub obu jednocześnie,Ci są tu najlepsi bezsprzecznie,a i tak nie żyją wiecznie ... "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 13181 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 86307
Pitt - to nie jest tak ze jak jestes na krecie to nie możesz.... z umiarem mozesz 1-2 piwa raz za czas nic złego nie zrobią, nawet jest wskazane wypic piwko od czasu do czasu

Ok koniec spamu

trening -> ból -> rozwój

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 10140 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 38697
ledwo 18ste skończył a Ty go do akloholu namawiasz hrhrhr

jakie wyniki z matury?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 13181 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 86307
polski ustny 100
ang ustny 45
polski pisemny 46(chyba)
ang pis 49
wos 57
historii nie zdałem bo wyszedłem po 10 min ale nie musiałem jej zdawac

dzisiejszy trening przenioslem na jutro .. czyli wszystko sie przesunie o jeden dzień


Zmieniony przez - MDRAGON w dniu 2006-07-11 20:12:41

trening -> ból -> rozwój

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 419 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2756
No biorąc pod uwagę to ze niezdało 21% osób to wyniki są spoko. Gratuluje!

Kto pyta nie błądzi kto milczy ten grzeszy. :)
Test nowego Scorch v3 remix by Kylo podsumowanie str.15 http://www.sfd.pl/temat269335/ 
Test Thermal PRO by kylo http://www.sfd.pl/temat275864/ 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 13181 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 86307
coś trzeba było by napisac

wiec tak, godzinke temu wróciłem z mini rajdu rowerowego ... poszło ok 57km forma idzie na + czekam na chłodniejszy dzień i atakuje setke

wieczorem tak ok 20-stej trening, opis dam pózniej .

zmiana celów okazała sie bardzo sluszną decyzja... gdyż przy obecnym trybie zycia siły ani masy bym nie zrobił zato redukcja idzie dobrze....

kylo- wyniki były by lepsze jakbym sie wiecej uczył... ale jakoś ... sam zreszta wiesz poza tym póki co na studia sie nie wybieram wiec ta maturka to tylko tak jest aby była

trening -> ból -> rozwój

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 8751 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 42589
"tak by była"

a ten co mi zmienił podpis na jestem lamerem sam jest lamerem i niech sie wali na ryj.

pozdrawiam

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

CZY WARTO TO BRAĆ?

Następny temat

Aminokwasy - pytanie

WHEY premium