SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

W 60 dni do mistrza Polski Weteranów 2019

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12441

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5939 Napisanych postów 9100 Wiek 64 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 346011
Rowerowo od południa do północy Polski
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12145 Napisanych postów 30560 Wiek 75 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1131140
Jawor50
Rowerowo od południa do północy Polski
Szajba dałby radę ale ja jechałem autem .
Dzisiaj na atlasie Apollo po kilka serii:
wyprosty i uginania kolan w siadzie
przysiady na suwnicy
skłony na brzuch
przyciągania do klatki w siadzie

Podoba mi się ten przyrząd .
Później zrobię wznosy na barki i jeszcze później ramiona. Praktycznie każdego dnia wychodzi trening całego ciała - podzielony odpoczynkami (może sobie na to pozwolić emeryt).
Przejadę się też po okolicy rowerem. Warunki do jazdy kiepskie - bardzo duży ruch na głównych ulicach a poboczne nieutwardzone lub wyłożone płytami budowlanymi po których jedzie się jakby było się podłączonym do młota pneumatycznego.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12145 Napisanych postów 30560 Wiek 75 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1131140
5 super serii wznosów na barki odrobione.
Potem przejażdżka rowerowa z Redy do Władysławowa i z powrotem

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5939 Napisanych postów 9100 Wiek 64 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 346011
Jaki rower w użyciu??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12145 Napisanych postów 30560 Wiek 75 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1131140
Jawor50
Jaki rower w użyciu??
Cross coś tam. Przedni widelec z amortyzatorem.

Zrobiłem 5 serii tego co na filmiku. Szybko i z progresją od 12p do 10p

Koniec na dzisiaj
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12145 Napisanych postów 30560 Wiek 75 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1131140
syzyfowa walka z tłuszczem trwa.
Zrobiłem to co na filmiku po 5 serii

2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12145 Napisanych postów 30560 Wiek 75 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1131140
Wznosy na barki 5x15p
a potem jazda na rowerze. Dzisiaj tylko tyle

1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12145 Napisanych postów 30560 Wiek 75 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1131140
Zrobiłem to co na filmiku po 5 serii (na brzuch tylko 4 serie - nie chciało się więcej!)

Dawniej było łatwiej w kulturystyce . Na pierwsze mistrzostwa w Pilźnie w Czechach jechałem autokarem z kadrą za darmo tam i z powrotem. Do Rumunii kadra jechała busem i musiałem dopłacać za nocleg po drodze i 200 zł do przejazdu busem (oczywiście do Rzeszowa i z powrotem PKP na koszt własny - tam poznałem Szymona Ładę ). Pozostałe starty zagraniczne to już wkłady własne. Na Węgry jechałem zabrał mnie Bogdan Szczotka, który jechał samochodem z zawodniczką - odmówił gratyfikacji. To był mój ostatni start zagraniczny.




Zmieniony przez - ojan w dniu 2019-10-21 08:52:56
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 803 Napisanych postów 2016 Wiek 47 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 128018
Ojan ale przy tym oświetleniu jest zaj**i...cie. Ostatni szlif, wodę usunąć i jazda po złoto
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12145 Napisanych postów 30560 Wiek 75 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1131140
maceek
Ojan ale przy tym oświetleniu jest zaj**i...cie. Ostatni szlif, wodę usunąć i jazda po złoto
Nie jest tak dobrze jak myślisz .
W domu wygląda się lepiej - je się i pije to co chce. Na zawody jedzie się w piątek rano aby zaliczyć weryfikację. Potem sobota i niedziela na własnym prowiancie - aby wystąpić w niedzielę pod wieczór najczęściej zalany od nadmiaru węgli lub ze sflaczałymi mięśniami bez glikogenu i wody mając wszystkiego dosyć .

Zaliczyłem marsz do apteki - szedłem tak szybko jak umiałem i zmęczyłem się bardziej niż przy jeździe na rowerze!

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Redukcja tłuściocha

Następny temat

Wyzwanie 5 na 5 ogarniesz ? :)

WHEY premium