SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

WALKA = Moje DNO

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 7440

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 4405 Wiek 5 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 46052
Zresztą też Ci to chodzi po głowie skoro użyłaś słowa "kneblować"

Ale może to JA bym chciała kneblować, doktorze Freud?

PS. Wygląda na to, że autor za nic nie dopuści do siebie myśli, ze coś jest może nie tak z jego treningami. No może za 10 lat, jak go zleje aikidoka

"The wise win before the fight, while the ignorant fight to win."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 2687 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 52673
Ty? Kneblować? Mnie?

Ciekawy pomysł. Ale nie wiem czy bym się dał.

Autor tematu natomiast jest raczej stracony dla świata.

"Real niggers do what they wanna do, bitch niggers do what they can do"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 4405 Wiek 5 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 46052
Zawsze byłoby to pewne urozmaicenie w monotonnym życiu dominującego samca


Autor tematu natomiast jest raczej stracony dla świata.


Cóż, świat się z tego powodu nie skończy

"The wise win before the fight, while the ignorant fight to win."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
wwwaldek ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 2111 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 25260
Albo z Tobą jest coś nie tak albo rzeczywiście trener jakiś dziwny.
Szczęśliwie dla Ciebie stawiam na trenera bo jeśli nawet pojawiają się u mnie w klubie trochę mniej sprawni fizycznie, czy psychicznie, to i tak staram się wycisnąć z nich wszystko co tylko sie da. Czasami trzeba trochę bardziej uważać, uprzedzić sparing partnera, że "tego czy tamtego trochę bardziej lajtowo traktujemy" itp. ale nie na zasadzie, że jeden ma sparingi, a drugi tylko technikę szlifuje, no chyba, że tak sam chce, to nikt nikogo na siłę nie zmusza. Tak w ogóle uważam, że świetnym mentalnym przygotowaniem pod walkę są wszelkiego rodzaju gry zespołowe (kosz, piłka nożna, tudzież różne odmiany piłki z ograniczonymi zasadami itp. ) Może warto spróbować. Co do samych sparingów trochę konkretnych zadaniówek i nauki poruszania się po macie w trakcie walki powinno być dobrą bazą do rozpoczęcia normalnych sparingów, dla przykładu u mnie w klubie 2,3 miesiące od rozpoczęcia treningów.

Bonku:
"Zadaniówki, ściśle ustalone kombinacje ataków i obron w pełnym sprzęcie najczęściej"

Raczej ściśle określone zasady sparingu np. walka tylko na obrotówki, na same ręce, na same nogi itp.

renegat44:
"Dla tych którzy odczytają ta wypowiedz bardziej jako reklame niż coś konstruktywnego powiem tylko że chciałem naprostować dobre imię TKD ITF które zostało bardzo zepsute przez odmianę WTF jak też przez powyższe posty autora i jego trenera"

A co powiesz tym, którzy odczytają Twoje wypowiedzi jako klasyczny przykład wyprania mózgu.



Zmieniony przez - wwwaldek w dniu 2008-07-31 23:12:15
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
wwwaldek ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 2111 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 25260




Mam nadzieję, że nie dostanę bana za dwa posty pod rząd.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 4405 Wiek 5 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 46052

Mam nadzieję, że nie dostanę bana za dwa posty pod rząd


Za to pewnie nie

PS. Wystąpię w OS o dodatek za pracę w wybitnie trudnych warunkach

Zmieniony przez - searme w dniu 2008-07-31 23:29:34

"The wise win before the fight, while the ignorant fight to win."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 400 Napisanych postów 5586 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 39451
waldek


Autorze tematu
Nie bez kozery tyle jednoznacznych wypowiedzi tu padlo.
Przemysl to jeszcze raz.

Ile trzeba wlozyc pracy by najlepszym byc? Tysiace godzin, 300 poza domem dni...

Moj dziennik crossfit:

http://www.sfd.pl/Dziennik__Z_crossfitem_po_formę-t857818.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 228 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2896
omg, jak juz mowilem zle zrozumieliscie moje przekazanie, ucza mnie na treningu jak sie poruszac, roznych zejsc, atakow,kombinacji,kontratakow,walki z cieniem,uderzenia w tarcze i tego typu rozne rzeczy, mi chodzilo, moze powiem tak boje sie wejsc konkretnie w partnera a zwlaszcza gdy walcze z wiekszym od siebie, gdy mam mniej wiecej partnera w swoim wzroscie normalnie walcze, chodz i tak mam troche jeszcze opory, a mi chodzilo o to, co musze zrobic zeby temu zapobiedz, wiecej sparingow czy jak? a wy zrobiliscie z tego tematu obraze dla klubu,mnie, jakos nie wieze ze kazdy z was odrazu napierdzielal sie jak nie wiem kto, bo tego trzeba tez sie nauczyc, powiem tak walka nie lezy za bardzo po mojej stronie, sorki za zle zrozumienie tematu, i za cholere klubu nie zmienie:P, a konsekfencje bede ja ponosic.

Zmieniony przez - Oli220 w dniu 2008-08-01 09:41:09

"Miej przed sobą zawsze słuszną drogę"

gen. Choi Hong Hi [*]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 691 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8789
to nie zmieniaj siedz w nim do konca swiata i o jeden dzien dluzej :P
z klubem jest COS nie tak jezlei po 2 latach trener nie zauwazyl ze amsz problem a Ty szukasz odpowiedzi na forum
tu nie chodiz o to kto jak sie tłucze i w jakim przyswaja technike ale o mentalnosc psychiczna co zalezy glownie od osoby i trenera ktory poprzez treningi ja ksztaltuje
ODPOIWEDZ NA TWOJE PYTANIE: wiecej sparingow wiecej mocniejszych wiecej z lepszymi i wiekszymi
mniejszego i slabszego pobic zadna filozofia :P

Searme i Mklv faktycznie temat bardzo konstruktywnie sie rozwinal... :P
poprzez walke na macie rpzeszlismy z rozmowa do walki w lozko... ;)
albo i nie tlyko tam... :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 228 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2896
jak mogl zaowazyc jak przeciesz malo kiedy sparowalem ?? dopiero na obozie jak walczylem to mi mowil co mam robic, kiedy udezac rekami itd itd, poprostu jak walcze wiem co chce zrobic a nie umiem tego wykorzystac, wszystko jest moja wina a nie trenera skaczcie sie go czepiac bo jest dobry, sie zastanawiam po co ja ten temat zalozylem ;p, moze moje nastawienie jest zbyt slabe i boje sie konsekfencji, nie wiem juz, zobaczymy za 2 lata jak to bedzie.

Zmieniony przez - Oli220 w dniu 2008-08-01 10:52:22

Zmieniony przez - Oli220 w dniu 2008-08-01 10:57:31

"Miej przed sobą zawsze słuszną drogę"

gen. Choi Hong Hi [*]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

sila kopniec

Następny temat

Jak tam wakacje??

WHEY premium