SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

WALKA = Moje DNO

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 7435

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1057 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 14447
Więc masz już odpowiedź dlaczego nie możesz jeszcze ogarnąć tego wszystkiego. Ale nawiasem mówiąc dziwi mnie dlaczego przez 2 lata nadal jesteś w początkującej. Mhm powinieneś za pewne trafić do grupy która przynajmniej tarczuje, ma elementy boksu, i przynajmniej ma walki zadaniowe. (bo na pełne sparingi może za wcześnie)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 228 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2896
do tej lepszej grupy sie idzie od zielonego pasa, a tarcze to mam na treningu, ale to jeszcze nie tak duzo, moze nie jestem w poczatkujacej robie te bardziej skomplokowane kopninencia niz inni, powiedzialem poczoatkujacy bo do leprzego okreslenia mi troche brakuje:P, a do tego nie zdawalem 1 raz.

Zmieniony przez - Oli220 w dniu 2008-07-16 16:21:17

"Miej przed sobą zawsze słuszną drogę"

gen. Choi Hong Hi [*]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 4405 Wiek 5 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 46052
Szczerze mówiąc to trochę dziwne, bo sparingów (stopniowo oczywiście) a szczególnie zadaniówek powinno uczyć się od samego początku.W sumie nic dziwnego, że Ci walka nie idzie, jeśli nie trenowałes do tej pory prawie wcale kombinacji...

"The wise win before the fight, while the ignorant fight to win."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 228 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2896
trenowalem troche, lecz to nie to samo co w lepszej grupie gdzie sparingi sa co trening a do tego kombinacje i tarcze, mozna powiedziec ze jestem troche lepiej niz poczatkujacy ale nie tak dobry zeby byc jeszcze zaawansowanym, potrzeboje jeszcze 1 roku trenigu dla praktyki, a potem juz bede mogl tam isc, zreszta to od trenera zalezy czy bede mogl tam byc:P

tak wogole co to sa te zadaniowki moze to u mnie inaczej sie nazywa, bo nie za bardzo kumam oco chodzi

Zmieniony przez - Oli220 w dniu 2008-07-16 16:26:12

Zmieniony przez - Oli220 w dniu 2008-07-16 16:27:22

"Miej przed sobą zawsze słuszną drogę"

gen. Choi Hong Hi [*]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1057 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 14447
Zadaniówki, ściśle ustalone kombinacje ataków i obron w pełnym sprzęcie najczęściej..

Z jakiego klubu jesteś? i jaka federacja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 228 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2896
no to niestety nie mam czegos takiego naczy ma ale ta leprza grupa xDDDD.

-BSK- Bytomski Sportowy Klub Taekwon-do "sonso"

www.sonso.republika.pl

Federacja oczywiscie ITF

"Miej przed sobą zawsze słuszną drogę"

gen. Choi Hong Hi [*]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 4405 Wiek 5 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 46052
A co właściwie masz na tych treningach?

"The wise win before the fight, while the ignorant fight to win."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 228 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2896
to co tkd itf ;p ;p roznego rodzaju kopniencia,uklady,techniki wyskokowe,rozciaganie to co maja kluby tkd itf ;p

"Miej przed sobą zawsze słuszną drogę"

gen. Choi Hong Hi [*]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1057 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 14447
No to ci powiem lipa... Dwa lata układy i kopnięcia robić tylko to nie za fajnie bym powiedział. :/

Rozwiązanie jest takie: zdawaj szybko na zielony i idz do tych wyzszych grup..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 4405 Wiek 5 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 46052
Albo się wytransferuj do konkurencji Po dwóch latach czegoś konkretnego to byś już naprawdę sporo umiał, a tak to sam chyba widzisz jak jest.

Zmieniony przez - searme w dniu 2008-07-16 21:23:55

"The wise win before the fight, while the ignorant fight to win."

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

sila kopniec

Następny temat

Jak tam wakacje??

WHEY premium