SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

sila kopniec

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1892

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 139
Witam
trenjue sztuki walki(ju-jitsu)a kiedys jeszcze karate.mam pytanie jak poprawic sile kopniec? prosze o pomoc bo nie mam sie kogo spytac i licze na wasza pomoc:)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 4405 Wiek 5 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 46052
Pracuj nad techniką i wykorzystaniem ruchu całego ciała. (Wkładasz mocno biodro przy okrężnych?) Trenuj dużo na worku i tarczach.

"The wise win before the fight, while the ignorant fight to win."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
OloKK www.olokk.pl
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 34575 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 195972
Ciężko będzie Ci pracować nad techniką bez korekcji kogoś, kto sie na tym zna...

OLIMP ENG-PL TRANSLATOR:
2 capsules 3 times daily = 4 kapsułki 3-4 razy dziennie

http://facebook.com/olokk
http://olokk.pl  http://bng-studio.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 139
Wkładam własnie mocno biodra tylko, ze od razu kopniecie (wydaje mi sie) jest bardziej widoczne i ciezko trafic.Technike raczej kumam 6 lat karate cwiczylem i mi cos po tym zostalo, tylko wlasnie mi chodzi o ta sile. Nieraz na treningu kopnalem przeciwnika w glowe ale to byly raczej slabe kopniecia i dlatego was prosze o pomoic:D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 4405 Wiek 5 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 46052
Ciężko powiedzieć, nie widząc w jaki sposób kopiesz.
Na pewno worek bardzo pomaga. A kopiesz piszczelą?

Może po prostu nie jesteś wystarczająco rozciągnięty żeby mocno kopać wysoko? Z niższymi kopnięciami jest lepiej?

"The wise win before the fight, while the ignorant fight to win."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 253 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2140
Ja nie widze innego wyjscia jak poprostu lepszy(mocniejszy) trening na nogi Nie wiem czy biegasz, a to duzo daje poza tym sa przerozmaite cwiczenia na nogi jakie mozesz wykonywac gdziekolwiek sie znajdujesz, czy to na treningu czy to w domu,pracy

,,Najlepsza obrona jest atak"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 243 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1731
Żeby znacząco zwiększyć siły kopnięć - to potrzeba przynajmniej rok po uderzać prawidłowo na worek! nie myśl, że od razu zaczniesz kije łamać:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 400 Napisanych postów 5586 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 39451
Tak jak Searme- ciezko oceniac nie widzac Twojej techniki.
Ja od siebie polecam trening na worku, tarczach i nie zaniedbywanie nog przy treningu silowy.

Generalnie tzeba caly czas te giry tyrac, zeby byly efekty. Widze po sobie z jaka sila i technika kopie po powrocie do muay thai po prawie dwoch latach.

Ile trzeba wlozyc pracy by najlepszym byc? Tysiace godzin, 300 poza domem dni...

Moj dziennik crossfit:

http://www.sfd.pl/Dziennik__Z_crossfitem_po_formę-t857818.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 139
Wielkie dzieki za rady:) Od razu wcielam je w zycie.Screame ja raczej kopie srodstopiem i mysle ze jestem dobrze rozciagniety.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 117
cóż może warto trochę porozciągać sie dynamicznie - to powinno dodatkowo "rozbić" biodra i wzmocnić mięśnie. Jeżeli bez problemu kopiesz na głowę, to może być też problem z techniką - np mocno odchylasz się w dół itp ... kurczę, bez podglądnięcia można sobie gdybać w nieskończoność.
Ale trening na tarczach i workach to mus....
I może jeszcze jedna uwaga. Jeżeli trenujesz czasami z partnerem kopy na głowę, to zwróć uwagę, czy trzyma "łapki" (znaczy małe tarcze) lub łapki (znaczy ręce) przy samej swojej twarzy. Często ludzie bojąc się bólu wysuwają ręce z dala od twarzy i wtedy można się przyzwyczaić do kopania 20cm od głowy przeciwnika - może nawet całkiem silnie ale jednak 20cm za daleko. I jak przychodzi do sparingu to robisz wyuczony ruch, i nawet jeśli dojdzie do głowy to jest to bardziej klepnięcie w ucho niż kop na nokaut
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pobicie czy obrona konieczna ??

Następny temat

WALKA = Moje DNO

Wiecej