SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Układam diete Potrzebuje porad?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1525

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1219
Witam mam małe pytanko. Powoli staram się ułożyć sobie dietę i tak przekopuje to całe forum. Moje pytanie polega na upewnieniu sie że idę w dobrym kierunku?
Ilość posiłków może być taka: 1)śniadanie 2) II śniadanie <szkoła> 3)obiad <trening siatkówka> 4)jedzenie przed siłownią* 5)jedzenie po siłowni 6) ?

* Nie wiem jak to zrobić.Trening z siatki kończę 18 do domu wracam ok 18.30 na siłownie szedłbym zaraz po powrocie czyli jakaś 19 to jest mało czasu. A piszecie żeby zjeść z co najmniej godzinę przed siłownią. Czy mogę zamiast jezdnia na szybkości zjeść jakiegoś Gainera (myśle o Olimp GainBolic 6000)?

Jeszcze jedno pytanie czy wprowadzać 6 posiłek(przekąskę)taki zaraz przed spaniem w zasadzie bo po 5 (ok 21) siadam do lekcji uczę sie do 23 i idę spać.

Dieta taka wstępna mało szczegółowa ale szukam jeszcze informacji:

Śniadanie
płatki owsiane z mlekiem rodzynki, orzechy, banan

II śniadanie
chleb razowy z czymś tam (jeszcze szukam, może doradzicie?)

Obiad
Niestety muszę zjeść to co dostane nie mogę z niego zrezygnować ani wprowadzać zmian:/

Przed siłownią
właśnie ?

Po siłowni
zaraz węglowodany proste i śladowe ilości białka (jakiś szejk) potem pełnowartościowy posiłek jakiś ryż + pierś z kurczaka

Kolacja

wprowadzać? co jeść? (przed spaniem) jakiś twarożek może?

Zmieniony przez - DeepHeet w dniu 2007-10-28 16:59:30

Opis...

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1219
POMOŻE KTOŚ??

Opis...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 2860 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 41203
Witam mam małe pytanko. Powoli staram się ułożyć sobie dietę i tak przekopuje to całe forum. Moje pytanie polega na upewnieniu sie że idę w dobrym kierunku?
Ilość posiłków może być taka: 1)śniadanie 2) II śniadanie <szkoła> 3)obiad <trening siatkówka> 4)jedzenie przed siłownią* 5)jedzenie po siłowni 6) ? (kolacja)

* Nie wiem jak to zrobić.Trening z siatki kończę 18 do domu wracam ok 18.30 na siłownie szedłbym zaraz po powrocie czyli jakaś 19 to jest mało czasu. A piszecie żeby zjeść z co najmniej godzinę przed siłownią. Czy mogę zamiast jezdnia na szybkości zjeść jakiegoś Gainera (myśle o Olimp GainBolic 6000)? (lepiej białko +owoc)

Jeszcze jedno pytanie czy wprowadzać 6 posiłek(przekąskę)taki zaraz przed spaniem w zasadzie bo po 5 (ok 21) siadam do lekcji uczę sie do 23 i idę spać. (myśle ze mozesz)

Dieta taka wstępna mało szczegółowa ale szukam jeszcze informacji:

Śniadanie
płatki owsiane z mlekiem rodzynki, orzechy, banan (brak dobrego białka)
II śniadanie
chleb razowy z czymś tam (jeszcze szukam, może doradzicie?) (np.biały ser,warzywa,kurczak,indyk)
Obiad
Niestety muszę zjeść to co dostane nie mogę z niego zrezygnować ani wprowadzać zmian:/

Przed siłownią
właśnie ?
(napisałem wyzej już)
Po siłowni
zaraz węglowodany proste i śladowe ilości białka (jakiś szejk) potem pełnowartościowy posiłek jakiś ryż + pierś z kurczaka

Kolacja
wprowadzać? co jeść? (przed spaniem) jakiś twarożek może? ( najlepiej biały ser)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1219
Dział mało odpowiedni no ale co najlepiej zjeść przed treningiem chodzi mi suplement (konkretne nazwy) Na jedzenie zbyt mało czasu!

Zmieniony przez - DeepHeet w dniu 2007-10-30 12:57:23

Opis...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 2643 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 24308
zjedz ze 2 bananki, zapij odzywka białkowa i gon na silke

Wojownicza dusza, więc po swoje ruszaj
na ławę nie zejdę nawet gdy dostanę karę, rezerwowy ze mnie żaden, ja rasowym napastnikiem !! Czuję w sobie straszną parę, widzisz mnie na piedestale? I słusznie się chwalę, cudze znam lecz swoje walę.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1219
Tak sie zastanawiam że zamiast GB 6000 to może Vitalmaxa GAINER 2 albo VITALMAX Whey Ultrafiltrate Protein 82 Nie zależy mi na masie ciała tylko na masie mięśniowej (o ile to nie masło maślane ale raz pisze tak raz tak)

Zmieniony przez - DeepHeet w dniu 2007-10-30 14:33:09

Opis...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ocena diety.

Następny temat

Zrzucenie wagi

WHEY premium