SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

UFC 168 wyniki i dyskusja o gali

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 27982

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
Zapomniałem tu napisać, że jak Anderson zaczął kopać lou kingi to pomyślałem sobie że zaraz żeby tylko nogi nie złamał... a po chwili tak też się stało. Wszystko przeze mnie

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 1970 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 45643
nie mówcie o machidzie jakby już wygrał

kiedy upadnę
to wstanę
wtedy masz przej**ane


tak długo, jak walczysz, jesteś zwycięzcą

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 9936 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 103395
jw. ale będzie zdziwienie jak za miesiąc dostanie wp******
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Lepiej nie wygra, ja Gegarda w ewentualnej walce z Weidmanem kompletnie nie widze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
KondiCapo FIGHT24.PL
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 8247 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 78867
Machida jeśli wygra to będzie baaardzo niewygodny stylistycznie dla Weidmana, świetna obrona przed obaleniami i parter, lepszy atak i kopnięcia od Andersona moim zdaniem, kontruje też w inny sposób niż on.

Eu sou movido pela capoeira
Eu sou movido pelo berimbau

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
No właśnie, Machida świetnie umie utrzymywać dystans

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 209 Napisanych postów 8489 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 129311
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 257 Napisanych postów 6046 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 47080
Weidman też ma dobre wyczucie dystansu i jeśli by doszło do starcia Weidman Machida bym się bał żeby nie wyszły flaki z olejem, chociaż mógłby Chris obalić i rozpocząć dzieło zniszczenia na glebie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
o ile nie chodzi jedynie o walkę pozegnalna,to powrót Silvy do startów uwazam za głupi w jego wieku-skończy jak Fedor pobity kilka razy i legenda się popsuje.oczywiście,moge się mylić ale w wieku 40 lat? Randy był tylko jeden

"CHO NO TU" - Seba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1193 Napisanych postów 8529 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 108293
imo też powinie dac sobie spokoj, teraz ma dobry powod tj, kontuzja. Bez sensu wlasnie zrobic jak Fedor, czyli po porazkach wrocic obic jakis bumow i konczyc kariere. Pasa juz pewnie nie odzyska a czy bedzie mu sprawiala przyjemnosc walka nie o najwyzsze trofeum?wiekszosc kariery byl nr.1 a juz pewnie nie wroci na tron. Weidman sie przeciez tez rozwinie przez ten czas, Vitor i inni tez a andy będzie po długiej przerwie i już nie najmłodszy
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFC 168 LIVE

Następny temat

Cris Cyborg: „Ronda idę po ciebie”

WHEY premium