SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

UFC 168 wyniki i dyskusja o gali

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 27985

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1193 Napisanych postów 8529 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 108293
to może w pierwszej walce, powinien sedzia zatrzymać walkę, dać mu 15 minut by doszedł do siebie po KO i walka dalej trwa?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 341 Napisanych postów 3218 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 24990
Bylem za Silva i uwazam, ze mial 50:50 na wygrana gdyby nie to zlamanie. Ale no contest to by byly jakies jaja. Cwiczylem MT i uczyli mnie jak blokowac piszczele. Chris bardzo dobrze zblokowal, a ze Silvie piszczel strzelil to juz jego problem. Nie byl w stanie kontynuowac walki wiec przegral. Nie ma tu nad czym sie rozwodzic. Wygral lepszy. Deal with it.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Rabittt FIGHT24.PL
Ekspert
Szacuny 128 Napisanych postów 8533 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 61281
BC_
Skoro ma byc Werdum - Brown i Mir - Overeem,to moze zrobia walki BF - JDS i Hunt - Barnett


To się składa w całość ale jest jeden niuans, JDS i BF to ziomki i nie chcą walczyć między sobą.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 1970 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 45643
Werdum - Brown i Mir - Overeem, Barnett - JDS i Hunt - ktoś z top10

teraz cacy. werdum musi bic sie o tsa teraz? nie mial zagwarantowanego wczesniej? wiem ze CV regeneruje sie po kontuzji, ale bezpiecznej byłoby to przeczekac ^^


pomyśleć, że weidman zaczął walki w mma od 09, ma facet talent :) dość późno - miał 25 lat

kiedy upadnę
to wstanę
wtedy masz przej**ane


tak długo, jak walczysz, jesteś zwycięzcą

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Rabittt FIGHT24.PL
Ekspert
Szacuny 128 Napisanych postów 8533 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 61281
Tylko kto dla Hunta? Wiadomo, że w HW posucha nie od dzisiaj, zostają tylko ludzie pokroju Gonzagi czy Miocicia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 554 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7924
Czyli 2 solidnych graczy jak na Hw
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 9936 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 103395
Overeem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 554 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7924
Albo Mir
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 209 Napisanych postów 8489 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 129311






.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
Witam!świetna gala!
nie miałem okazji ogladać na żywo niestety,ale właśnie sprawdziłem najważniejsze walki!
Weidman swietna walka-nie ważne,że Silva przegrał przez złamanie.Chris udowodnił,że JEST lepszy,tak w pierwszej walce jak i drugiej. kiedy rozbił Silvę tym coisem w 1 rundzie to było niesamowiete! widzieć Pająka jak próbuje przetrwać w głowie sie nie mieści.
Teraz już chyba na pewno emerytura!?

Ronda♥ :) poza kilkoma momentami to Tate jedynie próbowała prztrwanić,a nie walczyć.co najwazniejsze Rousey udowodniła,że I TAK skończy armbarem,mimo,że każda już wie czego sie spodziewać i wiadomo,że Tate ćwiczyła pod obalenia i armbar kilka miechów.
byłem szczęśliwy , a miało być podobno "brutality" na Rondzie...
plus brawa za genialny GP dla obozu Tate

najgorszy akcent gali:'-(-przegrana Barnetta.... Czy kolejna legenda upada? chyba tak.kolano i piękny finish Travisa łokciami,brutality!
czy własnie na naszych oczch powstaje kolejny potwór nowej generacji w HW? lubie go i pomimo,ze popsuł mi Overeema i Barnetta życzę powodzenia.mam nadzieję że utrzyma Werduma w stójce i brutalnie go zniszczy!

"CHO NO TU" - Seba

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFC 168 LIVE

Następny temat

Cris Cyborg: „Ronda idę po ciebie”

WHEY premium