SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

UFC 168 wyniki i dyskusja o gali

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 27996

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 209 Napisanych postów 8489 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 129311
Silva ma błyskawiczne te kopnięcia, już po pierwszym, które zablokował przypomniał mi się ->

Szkoda Andersona, z pewnością Chris też nie chciał takiego obrotu spraw. Przy okazji Silva dostawał tyle ciosów, w tym łokci i żadnego skaleczenia. Teraz czekamy na Vitora...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 479 Napisanych postów 12579 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 288453
poza tym jeszcze mozna zestawic ze dwie, trzy ciekawe walki w MW (Machida, Vitor, Chris) i nic ciekawego na horyzoncie nie widac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 341 Napisanych postów 3218 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 24990
Szkoda main eventu! Moim zdaniem Silva mial taka taktyke, zeby dac sie w 1,2 a moze i 3 rundzie wystrzelac Weidmanowi i zobaczyc jak bedzie dyszal w 4 i 5. No ale tego to juz sie nie dowiemy. Nie zmienia to jednak faktu, ze Weidman w 1 i w 2 rundzie robil z Silva co chcial

Co do walki kobitek to imo bardzo emocjonujaca. Kibicowalem Mishy, jak chyba wiekszosc z MGM Grand Cos czuje, ze nikt Rondzie nie zaszkodzi... No chyba, zeby Kryske sciagneli do UFC...

Czekam teraz na Belforta

Zmieniony przez - sava9e w dniu 2013-12-29 10:16:16
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 209 Napisanych postów 8489 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 129311
Silva został prawie znokautowany w pierwszej rundzie, więc wątpię, żeby chciał się wystrzelać Weidmanowi.

Przy okazji ciekawe o kontuzji wypowiedział się Bas.

"Bas Rutten
Way more fighters don't open their hips bec it makes the kick faster, but is also less effective since u kick with a flatter bone=less penetration.

I will talk about it more on video, let me re watch what I posted first.

Right now I am with the family in Vegas, so it's family time.

Godspeed"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 479 Napisanych postów 12579 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 288453
to ze dostał centralnie w ucho srodkowe i stracil NA CHWILE rownowage to o niczym nie swiadczy


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Taa.te złamanie nogi też o niczym nie swiadczy,mysle,ze Anderson mogl nawet specjalnie ja zlamac,jak wiadomo złamana noga jest bardziej giętka,co zreszta widzielismy na powtórce,to ułatwiło by Andersonowi wykonywanie roznych technik na glebie np: omoplaty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 520 Napisanych postów 11292 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 77262
Ale z was haterzy Andersona, dla mnie 2x weidman miał farta i tyle, w pierwszej walce lucky punch w drugiej złamanie nogi.

“Żywi zamykają oczy zmarłym.
Zmarli otwierają oczy żywym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 479 Napisanych postów 12579 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 288453
j/w

z jednej strony troche racja z drugiej trollowanie rak nie brudzi %)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 520 Napisanych postów 11292 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 77262
No ale kuźwa, całkiem poważnie piszac, nie są to przekonowujące wygrane, szkoda, ze do trzeciej walki nie dojdzie najprawdopodbniej juz nigdy, choć Big nog dość szybko powrócił też po ciezkiej kontuzji z mirem

“Żywi zamykają oczy zmarłym.
Zmarli otwierają oczy żywym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 209 Napisanych postów 8489 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 129311



Co do kobitek, to liczyłem na Tate. Ronda miała świetne rzuty i wyczucie tempa. Oczywiście zachowała się po walce, jak cham i prostak, ale do tego Nas już przyzwyczaiła

Cieszy mnie natomiast zwycięstwo Travisa. Dobrze, że sędzia zauważył i szybko zareagował.

Ciekawe co z Lebenem, myślę, że bez powodu by się nie poddał.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFC 168 LIVE

Następny temat

Cris Cyborg: „Ronda idę po ciebie”

WHEY premium