SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

UFC 152 - wyniki i dyskusja po gali

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 15383

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 254 Napisanych postów 1914 Wiek 5 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 36729
xavier
ale się porobiło :)
Wiem, że trudno pogodzić się z tym , że JJ uciekł z balachy Belforta i znajdzie się mnóstwo dzieci neostrady tłumaczących sobie, że Vitor odpuscił. Jest to śmieszne, Belfort to profesjonalista,były mistrz świata. nie ma opcji żeby przepuścił taką szansę.




Belfort to profesjonalista, były mistrz świata, ale przede wszystkim człowiek obdarzony empatią. Jeżeli nie widzicie różnicy między uderzeniem w tył głowy, które mogło być nieprzemyślane, nie celowe, zresztą nie wyrządziło większej krzywdy oponentowi, a możliwością zniszczenia młodemu człowiekowi kariery poprzez złamanie mu ręki (Bones wygląda na psychola, co nawet po złamaniu ręki by nie odklepał i chciał walczyć dalej drugą ) to naprawdę zal mi was. Już sobie wyobrażam tą nagonkę na Vitora i samo UFC jakby złamał młodemu rękę... Straciłby to na co pracował latami: szacunek, a to jest ważniejsze niż jakiś pas i chwilowa sława.



PS
A "dzieci neostrady" to sobie możesz używać w stosunku do kolegów. Nie wiem kto cię takich tekstów nauczył w stosunku do oponentów, ale to nie najlepej o tobie świadczy.



Zmieniony przez - PanParowka w dniu 2012-09-25 23:51:23
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1193 Napisanych postów 8529 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 108293
czemu niby by stracił szacunek? jaka nagonka na Vitora, jakby złamał mu rękę? po to się klepie, żeby takich przypadków nie było. to już w ogóle mógł nie atakować JJ, żeby mu nic nie zrobić co by mogło zakończyć jego kariere..
Rozumiem jakby np Jones klepał, sędzia rozdzielał a ten dalej ciągnął balache i wtedy połamał rękę, ale póki nie klepie to....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1150 Napisanych postów 5029 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 288245
Ah czyli Vitor nie walczy o pas tylko o szacunek wiktor902: mam nadzieje ze kiedys zbierzesz z takiej "chudej nozki" od 93kg dzika
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2464 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31970
xavier
ale się porobiło :)

Najśmieszniejszy ze wszystkich jest człowiek mający CroCopa w avatarze. Proponuję zanim weźmie się za trening MMA niech najpierw potrenuje opanowanie emocji, bo jak widać nie pozwalają mu trzeźwo myśleć.

Wiem, że trudno pogodzić się z tym , że JJ uciekł z balachy Belforta i znajdzie się mnóstwo dzieci neostrady tłumaczących sobie, że Vitor odpuscił. Jest to śmieszne, Belfort to profesjonalista,były mistrz świata. nie ma opcji żeby przepuścił taką szansę.

Dla mnie od początku wyglądało to na naciągnięcie dwugłowego. Jones kontrował dźwignię bicepsem i było to widać, mógł ewentualnie naruszyć torebką stawową.

Nie widzę sensu obaw co do jego dalszej kariery, balach miała miejsce na początku walki i już po niej bez problemu poskładał Belforta trzema kończynami.

Co do jego występów w HW. Powiem tak:

Cormier napewno go obali ( IMO to najlepszy zapśnik w całym MMA), ale moim zdanie niewiele zrobi na ziemi,
JDS szanse ma najmniejsze, bo Jones nie da mu do siebie podejść, tylko od razu pójdzie po obalenie
Największe szanse IMO ma Cain. To rzeźnik, i jak uda mu się obalić Bonesa to go zmasakruje.






brak słów...gośc który gwałci w WSZYSTKICH W HW ma małe szanse z Jonesem

Palą to muzycy, nastolatki i dorośli
Urzędnicy i graficy, żony, matki i filmowcy
Palą biznesmeni, starsze laski, młodzi chłopcy
Nikt jeszcze nie poszedł do ziemi, od tej trawki, coś ty?
Palą ją dewotki, heretycy nie chcą słyszeć
Że to z czym kręcą jointy przestanie być narkotykiem

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 117 Napisanych postów 1981 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 36558
I jeszcze to zabawne założenie, że jak Jones pójdzie po obalenie z JDS, to go na bank obali

"It's faster than f***ing shit" (c) Bruce Buffer

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1150 Napisanych postów 5029 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 288245
A to JDS zszedl juz do LHW ? Temat argumentow Belforta sie wyczerpal to teraz JDS na tapecie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 345 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 5786
JDS już zszedł na samą myśl o walce z JJ:) Wie, że byłby obalony niczym balony - z taką lekkością:)
No a Yeti to starożytny niepokonany fighter, co to zamieszkał w niedostępnych rejonach i rozpoczął mega transcendentalną medytacje ( to go właśnie trzyma przy życiu nadal), bo mu jakaś wyrocznia zapewne wywróżyła, że nadejdzie czas wilczej zamieci wraz z pojawieniem się wojownika JJ, który to z łatwością każdego pokona... a on przegranej smaku zaznać nie chciał. Równie to dorzeczne jak rzeczy, które mnie do napisania tego pchnęły, jestem pewien!

Nie pojmuję też tego o stracie szacunku. Ażeby było śmieszniej powiem, że u mnie to szacunku dla Belforta by przybyło, gdyby mu się to i owo JJ urwać udało w takich okolicznościach - a więc bez jakiejś jazdy, po prostu w walce. No bo ku... pokonać takiego wojownika jak JJ to wyczyn potężny, więc nijak nie widzę jakim prawem mam komuś, kto tego dokonał w uczciwym starciu, szacunku należnego nie dawać. Jak rzekłem wcześniej - dodawać do puli z szacunem raczej należy niż z niej zabierać w takim kontekście!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
PanParowka
...możliwością zniszczenia młodemu człowiekowi kariery poprzez złamanie mu ręki (Bones wygląda na psychola, co nawet po złamaniu ręki by nie odklepał i chciał walczyć dalej drugą ) [...] Już sobie wyobrażam tą nagonkę na Vitora i samo UFC jakby złamał młodemu rękę... Straciłby to na co pracował latami: szacunek, a to jest ważniejsze niż jakiś pas i chwilowa sława.
A czy mógłbyś przytoczyć nagonkę na Mira i samo UFC po złamaniu Nogueirze ręki
Sytuacja chyba dość podobna
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 23860 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 147326
Z jakiś powodów nie był wstanie wyciągnąć tego i tyle , jakby miał możliwość to by mu wydarł razem ze skórą urwał i zjadł za ten pas i wygraną

Pewnie że można sobie pogadać , choć w spamie jest ciekawiej , czy miałby szansę , może tak może nie .

Rzeczywiście jak by rzucił na ten chudy kościec mięso , stracił by wiele na szybkości i dynamice a wtedy dojście takiego ciosu w wykonaniu JDS mogło by go poskładać .

Jednak cały czas mnie ciekawi ile on wazy z 2 godziny przed walką ?



Zmieniony przez - Tomasz1405 w dniu 2012-09-26 09:49:59
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 338 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 14298
Tomasz1405

Jednak cały czas mnie ciekawi ile on wazy z 2 godziny przed walką ?



myślę, że spokojnie ponad 100 kg, nie musiałby jakoś specjalnie dobijać wiele tej masy do HW, bo mógłby być cięzkim np. 105 kg

w internetach można znaleźć, że ważył 224 lbs podczas walki w kwietniu czyli ok 101:
http://www.mmafighting.com/ufc/2012/4/23/2968044/morning-report-ufc-145-results-dizzying-backlash-jon-jones-dominance-rashad-evans-mma

on po prostu wystarczy, że nie będzie ciął, i będzie ciężkim w zakresie 105-110
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFC 152 LIVE

Następny temat

UFC on Fuel TV: Struve vs. Miocic 29 września

WHEY premium