SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

UFC 152 - wyniki i dyskusja po gali

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 15386

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 4301 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 35241
Sorry za brak kultury Mysle ze Vitor sie nie obrazi, powinienem go nazwac naiwniak a nie frajer.
Ten filmik wiele wyjasnia i raczej tak było, gdyby reka dobrze była ułozona to by sie nie p******il tylko by złamał tak jak zrobił to Mir. Wydaje mi sie ze na takim poziomie jakim oni sa to koncza albo złamaniem albo odklepaniem. Nie oszukujmy sie z jakims honorowym odpuszczaniem. Ciekawe czy Jones by odpuscił jakby Vitor nie klepnal...

Zmieniony przez - Clenoman w dniu 2012-09-25 10:13:13

nie ma ch..a na Mariole,na pierwszej fotce za ch..a nie ma 43 w lapie,wyglada na niej jak zwykly gimnazjalista z gimbusa.-


Powiem tylko tyle że gdyby trzoda chlewna miała taką genetyke jak ty to bym został jej chodowcą.
-


a tak poza tym to dzisiaj chleje oj masakra bedzie juz czuje ze bede zygac i bedzie mi nieraz niedobrze

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
też nie wydaje mi się, że Belfort odpuścił i tylko tak gada. Albo ktoś klepie albo ma złamaną łapę a nie żadne "odpuszczanie" no już na pewno nie w UFC w pojedynku o taką stawkę...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
Ja to się modlę, żeby JJ wrócił po tej kontuzji bez szwanku, bo lipa by była gdyby nagle zaczął walczyć dużo gorzej przez to.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 308 Napisanych postów 2583 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 34961
Jones nie ma złamanej ręki, tylko naderwane nerwy w bicepsie, poczytajcie sobie.

To dlatego, że stawiał tym mięśniem zbyt duży opór i pękło. To by tłumaczyło też, dlaczego nie miał siły w tej ręce.

Dziwi mnie, że Vitor już wiecej z pleców nie próbował armbara na tą rękę. Przecież kolejny raz Jones z zerwanymi nerwami (czy złamaną ręką, jak podobno myslal Vitor) juz by sie z takiej dzwigni nie wydostał.

Dlatego wątpię, aby Vitor słyszał jakieś trzasnięcie w kosci (tym bardzije ze skoro złamania nie ma, to takiego trzasniecia raczej nie było) i że specjalnie odpuścił.

I szkoda, że nie atakował więcej w stójce - skoro Jones nie czuł siły w prawej łapie, Vitor mógł spokojnie wchodzić w wymiany, bez większego ryzyka wyłapania KO. A tak to kopal bez sensu high kicki.

Tak mnie olśniło, kto jeszcze prócz Cormiera mógłby być dobrym kandydatem na Jonesa - Barnett ma dobre zapasy i poddania znacznie lepsze od Vitora

Ulubieńcy: Cain Velasquez, Mark Hunt, Luke Rockhold, Genki Sudo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1441 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 25236
Zerwanie nerwów może być gorsze niż pęknięcie kości, nie ma reguły. Ale wydaje mi się, że bardziej bolesne jest. Bo kości miałem już popękane i jakiegoś bólu ogromnego nie odczuwałem(jak adrenalina działała jeszcze).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
Z Barnettem nigdy by nie poszedł na glebe. Zmasakrował by go w stójce.

Z Belfortem poszedł, bo miał respekt to jego kowadła.

Na Jonesa to nie wiem czy nawet najlepszy zapaśnik coś by wskórał.

Np, jak obstawialibyście JJ vs Lesnar Oczywiście w HW albo jakimś CW.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 23860 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 147326
"Np, jak obstawialibyście JJ vs Lesnar"

a jak , egzekucja wykona przez dżonsa , trzeba też zwrócić uwagę że ile to roboty na takiego długasa wrzucić trochę mięcha , zresztą ciekawe ile on wniósł by na wagę 2 godziny przed walką .

Szczerze nie widzę nikogo kto teraz mógłby upolować dżonesa .

Z tym że VITOR popuścił trochę chyba go poniosło w adrenalinie , poczuciu że weszła technika w walce o pas , jednym słowem nie p.y.e.r.d.o.l.i.l by się .

Fizycznie lub psychicznie coś tam nie zaskoczyło chyba , bo po tej akcji powinien dostać siły , energii , narożnik na pewno dawał mu znaki że dżones ma kontuzję , a on jakby gasł z minuty na minutę tracąc pomysł na dalszą walkę .

Zmieniony przez - Tomasz1405 w dniu 2012-09-25 18:09:25
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 58 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 762
Jak można na tym poziomie odpuścić dzwignię ?!?
Nie rozumiem

To w co wierzę to kontrola w parterze.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8617 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 80644
Skąd w ogóle te ploty, że odpuścił dźwignię?!!?

"Only he who battle wins.
The scald sang to their kings.
Let the battle be fought to be won"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1150 Napisanych postów 5029 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 288245
Hejting. Bo przeciez nie mozna przyjac, ze Jones zdolal sie wyrwac.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFC 152 LIVE

Następny temat

UFC on Fuel TV: Struve vs. Miocic 29 września

WHEY premium