SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

UFC 152 - wyniki i dyskusja po gali

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 15384

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 9936 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 103395
tak ma porażki z topowymi zawodnikami tylko ,że miażdżył ich wszystkich dopóki nie zabrakło mu tlenu w tym chucka,i Shoguna 2 razy(może nie miażdżył ale wygrywał w stójce)na chucku zaliczył knockdown
z takim mmath można powiedzieć ,że Palhares poddałby na luzie Silve no bo przecież jakiś chonan go poddał...
No to powiedz mi teraz kogo Jones znokautował w stójce ,że twierdzisz ,że jest ona taka wybitna ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 11497 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 45161
Hahaha JDS miałby najmniejsze szanse z Jonesem... Dobry, dobry suchar ale prima aprilis jest 1 kwietnia dopiero...

Skoro Machida, Shogun, Belfort i Rashad dali radę trafić Jonesa w łeb to na pewno JDS, Ali i Cain tego nie zrobią... Nie ma szans, ależ skąd. Jones jest dla nich nieosiągalny.

A co myślę na ten temat pisałem 10 stron temu:

"JDS/Ali/Cain to święta trójca HW w UFC i zrobią z Jonesem co będą tylko chcieli, każdy ma mega stójkę, mega siłę i mega powera. Nikt z nich się nie da obalić kościotrupowi, a jego różnica zasięgu nie da mu już nic

Powiem tak - Deal with it Jonny Jones:











"

I jeszcze jedno - niby już nie ma pretendentów nie zapominajcie, że jest jeszcze Glover który w 2013 roku zawalczy o tytuł. Jestem tego pewien. Rav to potwierdzi.
Wiedzieliście w ogóle, że Glover to jest/był sparingpartner Liddella podczas gdy ten był dominatorem w LHW? Bo ja nie... Ciekawych rzeczy się można dowiedzieć z tego filmiku:




Glover ostatnia nadzieja w tej kategorii na pokonanie JJ

I jeszcze jedno, zabrzmi to głupio bo jestem fanem Rampage i w ogóle jakbym tylko KSW oglądał, ale pół żartem pół serio - Rampage się po prostu obsrał Glovera i tyle...

Zmieniony przez - bulletskat w dniu 2012-09-27 00:44:06
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 259 Napisanych postów 894 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10626
Hahaha JDS miałby najmniejsze szanse z Jonesem... Dobry, dobry suchar ale prima aprilis jest 1 kwietnia dopiero...

Heh...zanim wyprujesz kolejne 200 gifów to wiedz, że się zgadzam z tym iż JDS Bonesa by ustrzelił (czego nie można powiedzieć o Tobie, bo z wypowiedzi wyżej wynika, iż uważasz że szanse JDS w walce z Jonesem to żart wtf?!?), i to szybciej lepiej i sprawniej niż Ali:
"Owszem, Jones mógłby się okazać zbyt słaby jeśli doszłoby do szarpanin w klinczu z Overeemem, ale myślę, że Ali by miał z nim problemy o wiele większe niż JDS, nad którym w stójce na pewno by nie górował". Zamiast się podpalać to czytaj ze zrozumieniem, to forum dyskusyjne w końcu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 11497 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 45161
Piłem do Xaviera nie do Ciebie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1150 Napisanych postów 5029 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 288245
Bulleskat zapomnisales wkleic spider'a
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 257 Napisanych postów 6046 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 47080
Widziałem tylko ME kurde. Szkoda tej balachy. Też myślę, że Jones by nie pozamiatał sobie w HW
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
bane158
...zobaczymy czy JDS bedzie miał takie jaja jak Fiedzia i poleci z nim na glebę...
Do tej pory myślałem, że to błąd Fiedzi. A on po prostu miał jaja

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
Przecież JDS nie pójdzie z Werdumem do parteru to jest pewne, z Mirem nie chciał to z Werdumem pójdzie, are u serious!?
Ja mam wrażenie, że niektórzy tu patrzą tylko na rankingi, na wyniki walk z wiki i ch** wie na co.
To, że JDS/Cain/Overeem/Werdum i Cormier to 5ka najwyżej notowanych ciężkich nie znaczy, że w tej kolejności mają szanse z Bonesem... Styl i jeszcze raz STYL! Taki Werum ma dużo mniejsze szanse teoretycznie wygrać z JBJ niż Lesnar, Cain ma dużo większe szanse wygrać z JDS niż z JBJ. JDS ma mniejsze szanse wygrać z JBJ niż Ali a Ali ma mniejsze szanse wygrać z JDSem. Hunt ma dużo większe szanse wygrać z JDS a ma 0zerowe blisko szanse wygrać z Cainem, Cormierem i tak w kółko...
Fiedzia nie miał JAJ idąc z Werdumem do parteru tylko wyobraźni.
Ja bym skończył temat przejścia JBJ do HW, bo jak na razie ma walki w LHW i niewyleczoną kontuzję a w przypadku gdy wygra wszystko to najwcześniej imo możemy go zobaczyć w HW w 2014 więc dyskusja nie ma najmniejszego sensu...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2464 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31970
Hunt ma dużo większe szanse wygrać z JDS a ma 0zerowe blisko szanse wygrać z Cainem

Chyba wkradła Ci się pomyła.Przecież prędzej Mark wygra z Cainem(słabsza stójka) niż JDS

Palą to muzycy, nastolatki i dorośli
Urzędnicy i graficy, żony, matki i filmowcy
Palą biznesmeni, starsze laski, młodzi chłopcy
Nikt jeszcze nie poszedł do ziemi, od tej trawki, coś ty?
Palą ją dewotki, heretycy nie chcą słyszeć
Że to z czym kręcą jointy przestanie być narkotykiem

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
żadna pomyłka mi się nie wkradła, zastanów się ile Hunto w tej stójce będzie w walce z Cainem/Cormierem

Zmieniony przez - Steven0 w dniu 2012-09-27 21:09:32
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFC 152 LIVE

Następny temat

UFC on Fuel TV: Struve vs. Miocic 29 września

WHEY premium