SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

UFC 152 - wyniki i dyskusja po gali

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 15381

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 102 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3567



Jakość troche ssie pałke, ale lepsze to niż nic.
Szkoda że brakło Belfortowi troche czasu w drugiej rundzie na popracowanie przy tym trójkącie, może by była niespodzianka jak fedor werdum. Ale to takie gdybanie z dupy troche
Widać wielkie doswiadczenie Vitora po tym ciosie na wątrobe, a w końcówce trzeciej rundy niejeden by miał dość.
Poddanie Jonsa zaj**iste, myślalem że go utłucze jak kotleta łokciami a tu takie cacko.
Pojedynek legendy i młodego dobrze zapowiadającego sie zawodnika, któremu trzeba przyznać wyczyszczenie dywizji LHW (licze na hendo) i niech spier do HW.
Troche zawiodłem się na Belforci, myślalem że po walce z silva pójdzie na całość, a on bawił sie w highkicki.
A w niedziele rano przy próbie balachy obudziłem chyba sąsiadów z naprzeciwka.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8617 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 80644
Balaszka nieudana o przysłowiowy piczy włos, kilka dobrych ciosów, high kicki połowicznie zatrzymane, kopnięcie w kolano itd. zablokowane o wiele lepiej niż inni...

Ogólnie rzecz biorąc, stety czy niestety Vitor poradził sobie lepiej niż ktokolwiek od dawna, a too wiele mówi o Jonesie, bo jakby nie patrzeć 3 x 10-9

niestety do końca nie da się zgubić swoich cętek, ogólna niemrawość i to idiotyczne wyciąganie gardy było czystym deja vu z Sakuraba vs Belfort milion lat temu.

A że Jones był uszkodzony, a Vitor dobrze unikał kopnięć, miał realną szansę, kiedy miszcz odsłaniał się po dość wolnych obrotowych.

"Only he who battle wins.
The scald sang to their kings.
Let the battle be fought to be won"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ponoć Jones ma jakieś problemy z nerwami teraz w stawie łokciowym po tej balaszce. Ciekawe na ile poważne i jak długo będzie mu się to odzywać odbijając na karierze.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 23860 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 147326
no rzeczywiście zapomniałem przykładał się tam jeszcze do trójkąta .

ciekawe , na ile to prawda ? są gdzieś jeszcze jakieś informację o tym urazie dżonsa ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 23860 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 147326
oglądałem jeszcze raz , bo z rana w emocjach to wszystkiego się nie wyłapię , ale ta balacha na początku była na tip - top . Vitor silny jest , musiał to jakoś poluzować jak by to darł na siłę to by wyciągnął no problem moim zdaniem .

dzięki Golona



Zmieniony przez - Tomasz1405 w dniu 2012-09-24 17:04:47
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1150 Napisanych postów 5029 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 288245
annihilus


Bez przesady, Vitor nie zebrał nawet połowę tego co Shogun. Ładnie sie bronił z pleców przed ciosami, w stojce zbierał same kopniecia.




W pierwszej rundzie zebral wiecej lokci niz Shogun, no i mase kapniec.
Szczegolnie ciekawy byl ten front kick, po ktorym Victor usiadl ... Ah te szczuplutknie nogi Bonesa ...
Tak jak Dremor napisal, hejting straszny ... az do przesady... Nawet jakby Jones spuscil komus KO po 10 sekundach to uslyszelibysmy ze ow przeciwnik sie posliznal bo mial za duze buty i gdyby nie to, to by wygral ...
No i ten HW
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
Ja mimo, że nie lubię Jonesa z wiadomych względów (w szczególności za ostatnią akcję z UFC 151) to jednak fighterem jest rewelacyjnym i tu nikt nie zaprzeczy. Jego 5 ostatnich wygranych to zwycięstwa nad 5 byłymi mistrzami LHW! (Shogun,Rampage,Machida,Evans,Belfort)!!! dodatkowo Jones stara się walczyć często..

Do wyczyszczenia LHW został tak naprawdę Hendo i Gustafsson o ile wygra z Shogunem, potem ewentualnie można bawić się w rewanże: Machida? Evans?? Shogun????? ale czy to ma sens.. no właśnie.. Chyba tylko fight z Machidą ma jeszcze sens w LHW no chyba, że Cormiera gdyby przeszedł na 1 walkę i nie odbiłoby mu się to na zdrowiu. W HW Jones będzie lepszy niż w LHW zdajcie sobie z tego sprawę! Będzie silniejszy, nie będzie musiał się odwadniać. Tak jak pisałem Overeem GDYBY nie dał się obalić imo wygra. Cain i Cormier mogliby zostać zjedzeni warunkami a jeśli by nie przenieśli tego na glebę to by źle skończyli a JDS hmm ciekawe.. Jones mógłby kopnięciami trzymać dystans i "niszczyć" nogi albo miałby szansę go obalić, ale JDS równie dobrze mógłby go znokautować ja w cale tu takiego "JDS by go zniszczył" nie widzę. Werduma to już wgl nie widzę a reszta ciężkich to skończyłaby jak czołówka LHW.. taka prawda, bo kto pisze, że ktokolwiek by Jonesa "zniszczył" nie zna się na MMA. Miałem cichą nadzieję, że Belfort/Hendo mogą Jonesa trafić, ale jeśli Belfort nie mógł ni ch**a dobrać się do Jonesa ze złamaną łapą to Hendo to samo zwłaszcza, że jest jeszcze mniejszy.. Teraz to już jeśli Hendo dostanie TSa to 2% szans mu ledwo daje a wcześniej jakieś 10%
Gustafsson nie ma żadnych argumentów..


Zmieniony przez - Steven0 w dniu 2012-09-24 18:00:35
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2031
Ja nie widze szybkiego powrotu i szybkiej rehabilitacji tej ręki. Co prawda w USA poziom rzeźników z wykształceniem medyczny jest duuużo niższy niż w NFZ ale i tak cudotwórcami nie są. Paradoksalnie może sie na JJ zemscic to ze nie podjal rekawic z Sonnenem..

Zmieniony przez - TonyLuglio w dniu 2012-09-24 18:23:59
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
no sprawa jego ręki jest bardzo ciekawa mimo, że go nie lubię to życzę mu szybkiego powrotu do zdrowia, bo walczy zaj**iście i chcę jego klęski nie spowodowanej kontuzją tylko skillem jego przeciwnika. Tak wszysscy p******ą o przewadze zasięgu a jakoś Struve ma identyczny zasięg i o wiele większy wzrost a dostawał KO od tych z czołówki, z którymi walczył. Jakoś dużo ma przewagę z zasięgu a głównie Jones tak perfekcyjnie z niej korzysta. Jego side kicki w kolana to jego ogromna broń, bo ciężko się do niego zbliżyć a jak już side kick nie wejdzie to zawsze ma broń w sprowadzeniu szarżującego rywala w postaci świetnych obaleń. O ile imo Cain pokona JDSa w rewanżu o tyle stawiałbym, że Jones pokonałby Caina w ciężkiej a JDS miałby dużo większe szanse niż Cain z Bonesem. Styl tworzy walkę..

Zmieniony przez - Steven0 w dniu 2012-09-24 18:31:21
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFC 152 LIVE

Następny temat

UFC on Fuel TV: Struve vs. Miocic 29 września

WHEY premium