SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

UFC 139 wyniki i dyskusja po gali

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 11718

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
Walka wieczoru

Dan Henderson pok. Mauricio Rua przez jednogłośną decyzję (48-47, 48-47, 48-47)

Główna karta


Wanderlei Silva pok. Cunga Le przez KO (kolana w stójce i uderzenia w parterze) – runda 2 (4:49)
Urijah Faber pok. Briana Bowlesa przez poddanie (gilotyna) – runda 2 (1:27)
Martin Kampmann pok. Ricka Story’ego przez niejednogłośną decyzję (28-29, 30-27, 29-28)
Stephan Bonnar pok. Kyle’a Kingsbury’ego przez jednogłośną decyzję (30-27, 30-25, 30-27)

Walki w Spike TV

Ryan Bader pok. Jasona Brilza przez KO (ciosy) – runda 1 (1:17)
Michael McDonald pok. Alexa Soto przez KO (ciosy) – runda 1 (0:56)

Pozostałe (facebook)

Chris Weidman pok. Toma Lawlora przez poddanie (d’arce choke) – runda 1 (2:07)
Gleison Tibau pok. Rafaela Dos Anjosa przez niejednogłośną decyzję (28-29, 29-28, 30-27)
Miguel Torres pok. Nicka Pace’a przez jednogłośną decyzję (30-27, 30-27, 30-27)
Seth Baczynski pok. Matta Browna przez poddanie (gilotyna) – runda 2 (0:42)
Danny Castillo pok. Shamara Bailey’a przez TKO (uderzenia w parterze) – runda 1 (4:52)


Faber vs. Bowles - Bowles miał mało do powiedzenia, Faber ładnie go skończył jego własną bronią... Teraz czekać na Cruz vs. Faber III.

Silva vs. Le - świetna pierwsza runda Cunga jednak za dużo tych obrotówek, które strasznie go zmęczyły i się nimi wystrzelał i I rundzie. Wand tym razem się nie napalał i świetnie go skończył w II rundzie pełen szacunek dla Wanderleia.. Te kolana na końcu coś niesamowitego Le jak był potem pokazany to całkowicie twarz zniszczona... Jak on w filmach teraz zagra

Rua vs. Henderson - wg mnie walka wszech czasów!!! Oglądałem w TV to ostatnie 2 rundy stałem zamiast siedzieć Dla takich walk właśnie czeka się miesiącami na galę... Obaj byli genialni.. Nie rozumiem jak Henderson tego nie skończył a w IV i zwłaszcza V rundzie Shogun nie skończył Hendo w V już walczył bez ochraniacza na zęby... Coś niesamowitego! Shogun świetny comeback czy dobra decyzja hmmm to takie gadanie gdyby Shogun wygrał to też byłoby takie gadanie moim zdaniem dobra... Obaj są świetni jednak Henderson ponad 41 lat, a tu taka forma to jest niewiarygodne teraz tylko czekać na Jones vs. Henderson i nie stawiam Hendo na przegranej wręcz przeciwnie mimo ogromnej różnicy w warunkach fizycznych uważam, że może zaszokować świat chodź już to zrobił/zrobili. Shogun chyba jeszcze większy podziw jak on był w stanie to wytrzymać to jeszcze ujdzie zrozumieć, ale taki comeback!!! unbelievable!!! Może za dużo się rozpisałem, ale ta walka na pewno przejdzie do historii jako jedna z najlepszych walk w UFC jak nie najlepsza!

Zmieniony przez - B-REAL w dniu 2011-11-20 10:17:16
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 400 Napisanych postów 15594 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91830
Wydaje mi się, że w drugiej rundzie H-Bomb wysiadł zapalnik bo coś mówił Hendo do narożnika żeby mu lód na ramie przykładali zamiast na kark, od tego momentu przestał wysyłać V2 na Londyn.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 209 Napisanych postów 8489 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 129311
Hendo - Shogun

Świetna walka ! Przede wszystkim brawa dla Hendo. Pomimo takiego wieku świetnie sobie radzi i mało brakowało, aby nie skończył Shoguna przed czasem. W 4 i 5 rundzie zabrakło już trochę pary. Osobiście również punktowałem 48-47. W ostatniej Rua miał pozycję, ale nie umiał tego wykorzystać. Myślę, że wynik sprawiedliwy, co zresztą było widać po twarzy Mauricio

Wand - Le
Cung Le po takiej przerwie był trochę niewiadomą. Wand z kolei dobrze się zaprezentował, nie poszedł w jakąś niepotrzebną wymianę. Świetne kolana.

Ogólnie gala bardzo udana

PS edytowałem temat, ale wrzucaj jakoś czytelniej te wyniki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 229 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 11797
Hendo - Shogun

Niesamowita walka!!! Wynik bardzo niesprawiedliwy. Dla mnie remis był oczywisty, ostatnia runda zdecydowanie 10-8.

Zmieniony przez - SWRq w dniu 2011-11-20 10:45:31
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 209 Napisanych postów 8489 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 129311








Bonusy po 70k $

KO - McDonald
Poddanie - Faber
Walka: Shogun/Hendo oraz Le/Wand

Zmieniony przez - B-REAL w dniu 2011-11-20 10:56:02
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 368 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 8207
Brawa dla hendo - sluszna wygrana - pierwsze 3 dla niego 4 i 5 dla shoguna - walka przekozacka choc rua wydawal sie o jedna kategorie wagowa wyzej od hendo,
wand - lee - oboje panow slabiutko, chleba z tej maki juz nie bedzie zarowno w przypadku jednego jak i drugiego

BRING ON FEDOR
hit me as hard as you want to be hit

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1663 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 14465
Według fightmetric powinien być remis 47-47, ale też myślałem że wygra Hendo bo przeważał większość walki, mega bitwa, wszystko co jest kwintesencją MMA. Hendo zakłada krucyfiks... Akurat ostatnio na treningu mieliśmy identyczne przejście:D

"Odwaga to przeciwstawianie się bojaźni, przezwyciężanie strachu, a nie brak lęku"
M.Twain

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 82 Napisanych postów 1750 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 23076
kude gdzie morzna zobaczyć samą walkę shoguna z hendo ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 308 Napisanych postów 2583 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 34961
www.mma-core.com 

Ulubieńcy: Cain Velasquez, Mark Hunt, Luke Rockhold, Genki Sudo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 387 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2139
Poszczególne walki na mma-core.com można oblukać.

Gala NIEZIEMSKA, nie wiem czy widziałem taka kiedykolwiek. Trzy ostatnie walki kosmiczne :)

Szkoda że Shogun'owi remisu nie dali, duch walki byłby zachowany. Tak naprawdę powinni dać obu zwycięstwo za taki pojedynek - nie widziałem takiego chyba nigdy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 95 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 991
patrząc się całościowo, HENDO był lepszy niż SHOGUN.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 554 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7924
Pewnie zestawią teraz Shoguna z Rampem
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Bellator 58 - wyniki

Następny temat

Ciosy zabronione w mma ?

WHEY premium