SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

UFC 139 wyniki i dyskusja po gali

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 11708

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 400 Napisanych postów 15594 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91830
Dla takich Main Event'ów warto było by kupić bilet.
Epicka walka, wynik sprawiedliwy ale ja wolałbym remis, z drugiej strony ten rezultat otwiera 2 pojedynki, z których się bardzoo ciesze:
Hendo vs Jones/Machida
Shogun vs Rampage 2


Dlatych dwóch powyższych walk dla mnie Shogun mógł przegrać w takim stylu.

Kolejna walka Wand vs Le, trochę jednak podchodzę z ostrożnościa do oceniania Wanda, rozumiem wasz zachwyt, ale on w tej walce walczył z zawodnikiem dalekim od czołówki UFC, bardzo dalekim. 90% zawodników UFC sprowadziło by go w tej walce ze 20 razy, i skończyło na ziemi.
ale chwała wandowi za myślenie w ringu i danie b. ciekawej walki.

Kolejna Faber vs Bowles, Fabera nie trawie za te teksty do Cruza, dostał w p***ę a ciągle jak Sonnen ma jakieś wątpliwości. Bowles nie był przeciwnikiem w tej walce, WEC miało kosmicznie wyśrubowany poziom zawodników, i dobrze się dzieję że szersza publika może oglądać ich walki.

Martin Kampmann vs. Rick Story przeceniany Story po wygranej z Alvesem, nie lubie takiego cepującego zawodnika, w takiej kat. wagowej gdzie pełno techników było kwestią czasu kiedy mu ktoś pokaże gdzie jego miejsce, a Kapmann zrobił to w pięknym stylu, z mańkutami Story będzie miał jeszcze ciężej.

Stephan Bonnar vs. Kyle Kingsbury spodziewałem się krwawej jatki a tu taka niespodzianka, obejżałem z przyjemnościa taką kontrolę na glebie, pewnie dla niektórych nudne ale dla psychofana grapplingu nie .

Ryan Bader vs. Jason Brilz tu nie ma co komentować, niech Bader pracuje nad boksem i pracą nóg bo cios ma kosmiczny.

Reszta mnie nie grzała ale Shamar jak myślałem przeceniany, Baczyński drewno ale zrobił swoje, Torresa i Tibau muszę obejżeć, Weidman piękne duszenie, konsekwetnie nie pozwolil przed nim obronic się Lawlorowi, no i McDonald piękne tko.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 9094 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 37391
Mam wrażenie, że sędziowie w Main Evencie dobrze wiedzieli, że 10-8 się należy w 5tej. Tylko z drugiej strony to oznacza remis, a z remisu jeszcze nic dobrego nigdy nie wyszło. Z trzeciej strony remis mógłby się równać rewanżowi, a to by było dobre
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 400 Napisanych postów 15594 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91830
J.w, jedno mni zadziwiło, brak kopnięć po raz kolejny ze strony Shoguna, traci połowę swoich argumentów na własne życzenie, na glebę też chętnie nikt z nim nie idzie bo wszyscy widzą jak pcha się po leglocki. Hendo nie był skory do obalania, naprawde brakowało okopywania wykrocznej nogi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 9094 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 37391
Może obawiał się, że zbyt częste kopanie wywoła H-bombę. W sumie i tak kilka ich zainkasował
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 213 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2643
Wczoraj sobie odświeżyłem pamięć i obejrzałem pierwsze starcie Smoka z Shogunem. Kopał bardzo mocno i bardzo często, do tego celnie. Przez 5 rund takiego klepania Machida jedynie robił grymasy niezadowolenia. Może Maurycy stwierdził, że nie warto ryzykować/tracić sił/ch** wie co se tam wymyślił.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
Albo że Dan będzie chciał go obalić przy próbie kopnięcia.

Kurde, szkoda że walka Wand vs Le została przerwana.

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 9094 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 37391


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8617 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 80644

"Only he who battle wins.
The scald sang to their kings.
Let the battle be fought to be won"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 9094 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 37391
Wygląda na to, że Henderson walczył chory
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8617 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 80644
Skubany dziadyga jest niezniszczalny, mimo że regularnie ciężko bity od prawie 15 lat...

Musi być ta szkocko-indiańska chvj wie jaka krew, czy co.....

"Only he who battle wins.
The scald sang to their kings.
Let the battle be fought to be won"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Bellator 58 - wyniki

Następny temat

Ciosy zabronione w mma ?

WHEY premium