SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

UFC 139 wyniki i dyskusja po gali

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 11712

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 390 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6590
Shogun - Hendo: Dan niczym kiedyś Couture przeżywa drugą młodość. Wg mnie werdykt ok, to Hendo zadał przez całą walkę dużo więcej obrażeń i tak na prawdę wystrzelał się na twarzy Rua'y. Shogunowi trzeba oddać, że podbródek to ona ma mocniejszy nawet od Leben'a, niesamowite serce do walki... niestety to mało, ogólnie jego styl nieco archaiczny, tak walcząc dziś już mistrzem nie będzie, więcej zapasów trzeba i zdyscyplinować stójkę. Hendo może na dzień dzisiejszy usadzić każdego w LHW, H- bomb jest świetna. WALKA WSZECH CZASÓW. Tyle, że znając życie to Bones pod przewodnictwem Grega Jackson'a spokojnie rozłoży Dan'a.
Cung Le - Wand: Zdecydowanie za wcześnie przerwana walka, Cung dążył do tkd a Wand nie lał jakichś bardzo mocnych ciosów. Z Silvą bez na prawdę dobrego boxu nie ma co iść na klincz/wymianę. Cung owszem, dobry zawodnik, ciekawe kopnięcia, ale tym razem skuteczność zawiodła
Faber - Bowles: nie sądziłem, że tak szybko to się skończy. Faber dał dobry pokaz umiejętności... ale czy na Cruz'a to wystarczy....
Kampmann-Story: Wreszcie SD dla Martin'a, ciekawym było, że to Kampmann w ostatniej rundzie dociskał do siatki Rick'a. Technika i dyscyplina Duńczyka wzięły górę nad atletyzmem i furią Amerykanina, za szybko chyba ze Story'ego robiono zagrożenie dla czołówki.
Kinsbury-Bonnar: z Kyle'a to świetny atleta ale, jemu zwyczajnie brakuje umiejętności... walka na glebie słaba, zapasy słaba, stójka marna...tylko kolana z klinczu umie ładować. Bonnar dzięki swemu doświadczeniu i glebie wyniósł dobrą decyzję.
Brilz-Bader: dla Jason'a to chyba wylot będzie z UFC, jak z formą Bader' a to dalej nie wiadomo, za krótka walka by to ocenić

Nie ma "nie mogę", jest tylko "nie chce mi się".

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 259 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 7271
Vospyl

Cung Le - Wand: Zdecydowanie za wcześnie przerwana walka, Cung dążył do tkd a Wand nie lał jakichś bardzo mocnych ciosów.

Rogan to samo twierdził, ale chyba żarty sobie robicie. Cung leżał na brzuchu, twarzą do ziemi, kurczowo i desperacko trzymał tylko nogę Wanda, nie wiem jak on miałby takedown zrobić z tego.
Zresztą widziałeś jego twarz po walce, rozbita strasznie, kości przemieszczone.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 308 Napisanych postów 2583 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 34961
Mimo ogromnej sympati do Hendo, to jednak nie wydaje mi sie aby miał on szanse z Jonesem czy nawet Machidą.

Polowanie cepem na zapaśnika z dobrym gameplanem juz mielismy okazje ogladac wielokrotnei (GSP - Kosheck, Jones - Rampage itd. itd.) i widzielismy jak to sie konczylo, Jones obalalby Henda jak chciał, a w stojce zlał go jak Spider.

Hm mogliby teraz zestawić Shoguna z Rampagem, fajnie jakby mu Shogun wyebał i się odkuł po porażce

Ulubieńcy: Cain Velasquez, Mark Hunt, Luke Rockhold, Genki Sudo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 390 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6590
Owszem widziałem... Vera po walce z Thiago Silva'ą też miał rozbitą twarz ... trochę za wcześnie wg mnie

Nie ma "nie mogę", jest tylko "nie chce mi się".

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51565 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Masakra, dawno takiej walki nie oglądałem, ma ktoś epitet na określenie tego serca do walki Shoguna!? Obydwaj solidne szczeny pokazali, walka roku bez dwóch zdań. Emocje ogromne. Szkoda że Shogun nie próbował tego trójkata łąpami w piatej, wydaje mi sie ze nie trzeba było w niego nawet mocno siły wkładać by zasapany Hendo odpłynął :/ ale Mauricio chyba nawet nie wiedział o tym trójkącie wtedy i dalej grad ciosów sypał
Co do decyzji - ja punktowałem remis, także zwycięstwo zarówno jednego jak i drugiego mnie nie zaskoczyło, chociaż pozostał niedosyt, bo kurcze Shogunowi to za samo serce do walki zwycięstwo sie należy.



Co do Wanda to liczyłem że wyciagnie wnioski i zrobił to! ale sie ucieszyłem z tej wygranej! W pierwszej rundzie jak zebrał tego backfista i pare kopnieć myslałem, że Cung będzie konsekwentnie egzekutował Axe'a, a tu prosze! Brawo Wanderlei



Zawiódł mnie Bowles, yebany Faber znowu jest w formie, no cóż, licze że Cruz sie naprawde zrobi zawzięty i skończy tego kalifornia kida przed czasem i zakończy te "sage" miedzy nimi.



Kampmann - przy ogłaszaniu decyzji sobie pomyślałem "o k***a znowu Martin zrobiony w ch**a" no ale ostatecznie to on zgarnął SD. Świetna walka, jak każda Kampmanna, ale musi w końcu zacząć kończyć przeciwników a nie tak balansować jak na cienkiej lini pomiedzy zwyciestwem a przegraną w każdej walce.



Bonnar słuszna wygrana, niech znowu z Krzyśkiem go wystawią, a co

Fajnie że Bader powrócił i wygrał przez KO.


Rozpiska zapowiadała sie swietnie, wypadła MEGA.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1520
Jedna z najlepszych walk w historii UFC! Teraz tylko czekać na walke hendo z jonesem lub machida, bo cos czuje ze tez bedzie kozak walka ;) A shogunowi, by mogli dac teraz ktoregos z dwoch murzynow
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 209 Napisanych postów 8489 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 129311


Zmieniony przez - B-REAL w dniu 2011-11-20 14:58:47
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51565 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Klung Le
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 479 Napisanych postów 12579 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 288453
Kurvva, sprawdziłem wyniki, obejrzałem countdown a gali dalej nie mam skad sciagnac. ma ktos jakis link?

Nic nie ogaraniam dzis, jak d**** szukam wyników Fedor-Monson i dopiero teraz dowiedziałem sie ze jeszcze tej walkinie było.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51565 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
@Up

https://www.sfd.pl/UFC_139_Download-t818688.html

...


Szukam link do samej walki Shogun-Hendo w HD, jak ktoś znajdzie to zarzucić prosze
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Bellator 58 - wyniki

Następny temat

Ciosy zabronione w mma ?

WHEY premium