SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ułoży mi ktoś dietę ? "masa"

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1790

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez Koniu151 z działu Odżywianie.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 70 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 585
Witam , wiem że nie powinienem tego pisać ale nie dam rady , ćwiczę już z roczek ale nadal nie mam masy , której bym chciał mieć ;/ Więc proszę ;C.

Chodzi mi głównie o masę , może iść i w brzuch , brzuch będę robił wtedy kiedy osiągnę wymarzoną masę ;)

Śniadanie to jakieś płatki + kanapki.

Obiad to słyszałem że jakiś kurczak z ryżem , co mogę jeszcze jeść na ten obiad? coś zamiaz tego kurczaka ;c

Kolacja , nie wiem kanapki jakieś czy coś co mi doradzicie.

Teraz informacje o mnie.

Wiek:16
Wzrost:1.71
Waga:60

Ćwiczenia:
Poniedziałek , Środa , Piątek , Sobota

Naprawdę zależy mi na tej diecie , lubię ćwiczyć , nie wyobrażam skończyć z siłownią , no ale bez diety ja sam zauważam że to bezsensu.

Sog dla każdego kto mi pomoże

+Już mam kupioną odżywkę "Mass Fusion" i chcę ją przyłączyć do diety
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 111 Wiek 44 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 836
Tu masz przykład diety na masę dla 60kg osoby: https://www.sfd.pl/Dieta_na_mase_dla_osoby_ważącej_60kg-t457469.html
Przeczytaj cały temat, łącznie z poprawkami i ogień z tym. Jest tego mnóstwo trzeba tylko trochę się wysilić i poszukać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 466 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 15935
Poczytaj tematy podwieszone nikt tu diet nie układa.

Zmieniony przez - SoQl20 w dniu 2012-08-26 19:49:14
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 111 Wiek 44 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 836
Na początek zalecam nie ograniczać się tylko do 3 trzech posiłków dziennie. Jedz 5 a nawet 6 razy dziennie. Szczególnie ważne są posiłki okołotreningowe. Poczytaj tu: https://www.sfd.pl/10_wskazówek_żywieniowych-t315293.html 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 70 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 585
~SoQl20 , układają , nie wszyscy ale układają , wiec jesli nie chcesz pomoc nie pisz , ~bastys , dzieki ale wolalbym żebys sam napisal co jeść kiedy i ile;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 9947 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 52544
Układają, o ile za ułożenie zapłacisz.
Dlaczego ktokolwiek ma tutaj uprawiać działalność charytatywną, skoro Tobie się nie chce samemu ruszyć dupy i cokolwiek zrobić?

Poszukuję książki "Na początku był głód" M. Konarzewskiego, gdyby ktoś miał egzeplarz na sprzedaż - proszę o kontakt mailowy ;)

Jedna z bardziej przemądrzałych osób na forum.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 70 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 585
Nie , niechce mi sie tylko tyle czytałem o dietach itp i nic mi nie pomogło poprostu chce miec czarno na bialym np "Sniadanie platki owsiane ,jakies tam + 4 kanapki z serem" .. a tak wg moge nawet zaplacic sms'em :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 9947 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 52544
SMSa możesz wysłać na schronisko dla zwierząt

Widocznie czytałes za mało - tematy podwieszone, tam znajdziesz wszystko, czego Ci trzeba.

Poszukuję książki "Na początku był głód" M. Konarzewskiego, gdyby ktoś miał egzeplarz na sprzedaż - proszę o kontakt mailowy ;)

Jedna z bardziej przemądrzałych osób na forum.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 70 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 585
Chciałbym lecz tak nie jest.Skerx czy tak naprawdę trudno poświęcić kilka minut i napisac co jest zdrowe i pomoze przybrac masy"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 9947 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 52544
Równie ciężkie, jak przeczytanie tego samego kilka tematów wyżej.

Poszukuję książki "Na początku był głód" M. Konarzewskiego, gdyby ktoś miał egzeplarz na sprzedaż - proszę o kontakt mailowy ;)

Jedna z bardziej przemądrzałych osób na forum.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 231 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4831
Mam Ci dać swoją dietę na masę?? A jak Cię zaleje albo łapa nie będzie rosnąć to nie przychodź z płaczem, bo każdy jest inny i każdy potrzebuje indywidualnej diety. Ja się trochę potrudziłem i efekty są ok. 0,5kg/ tydzień. A u Ciebie na mojej diecie może być też 0,5kg/tydzień ale w dół

"Człowiek je żeby żyć, a nie żyje żeby jeść."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 70 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 585
Prosze bardzo , sproboje jesli bedzie spadac bede szukal dalej az znajde
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Breakdance - siła czy wytrzymałość?

Następny temat

Sztanga, hantle i ławeczka do 500zł

WHEY premium