SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Tylko dla Najlepszych - Vol.2 - Kolejny SPAM post

temat działu:

Trec

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 163107

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 11766 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 64285
szajbus wiesz ze ban to tylko kwestia czasu a nie wiadomo czy cie nie wyrzuca za takie cos
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1050 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13714
wyluzuj człowieku o co CI chodzi, że poprostu chce wygrać bo mi bardzo zależy???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1050 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13714
Wyłączam sie z tego tematu... i tak niewygram chociaż że mi zależy na takiej ławce
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 11766 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 64285
ja luzuje caly czas
zobacz co napisal kasteta
nie napisal glosojcie na mnie dam wam soga
tylko jezeli wam sie podoba to mozecie zaglosowac i taka jest przepasc miedzy toba a nim
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 6037 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 46147
spoko remik, kazdy orze jak moze

zakopcie topor wojenny byle nie we wlasnych głowach



Bardzo mały człowiek, może rzucać bardzo duży cień...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1050 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13714
Mam pytanie a jest ktoś może z kujwsko-pomorskiego??? bo na przełomie października a listopada będą zawody w wyciskaniu sztangii leżąc i czy by ktoś wystartował czym więcej tym lepiej???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 12086 Napisanych postów 160548 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234867
Witam ja tez oddalem glos ale nie zdradze na kogo bo to anonimowa sparawa

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 22971 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 91876
bic44 do mnie w Spamie Treca : ale to twoja panna tak?
kurcze jak tak to graty, z taką gebą to żeś zaszalał bezkitu hehehe
Hahaha ^^
Konkurs KELTONA - zapraszam :)


-ahhahahaha podpis wymiata^^
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 12086 Napisanych postów 160548 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234867
kto to pisal?

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 22971 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 91876
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Kwaśna kreatyna

Następny temat

czy dobrze wybrałem<?>

WHEY premium