SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Tylko dla Najlepszych - Vol.2 - Kolejny SPAM post

temat działu:

Trec

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 161800

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 22971 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 91876
twoje foty jako swoje na fotke peel wrzuce i bede czekał aż gorące 16tki do mnie napiszą ki$$ki

tylko jeszcze dopisze ze mam fhui $$$$$$$$$$$$$ i gram w siate to przez miesiąc ich wszystkich nieprzerobie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 6037 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 46147
no i to jest roznica pomiedzy normalnymi laskami a kur.. szma.. dziw.. blachami itp ja np z tymi pierwszymi sie nie zadaje

a gdzie jest king odin wogole bo napisal mi powiadomke a tu go nie widze

nie jestem GIBA, ale duzo gram i trenuje, a siłka to dodatek taki do tego wszystkiego i niezbedny element

Bardzo mały człowiek, może rzucać bardzo duży cień...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1050 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6160
prawda jest taka ze lepiej ma ten co w portfelu za duzo nie ma bo jak se laske znajdzie to wie chociaz ze na kase nie poleciala a ten kasiasty sie musi zastanawiac

EDIT: widze kastet ze na nartkach jeszcze smigasz. Fotka w profilu to chyba z Rokytnic ale moge sie mylic...

Zmieniony przez - zorek11 w dniu 2008-08-05 18:09:36

Mój Art na temat walki z bólem http://www.sfd.pl/ART:_Jak_należy_zwalczać_ból_-t419927.html
Dochodź do celu powoli...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 6037 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 46147
a z tymi 16stkami to prawie trafiles bo generalnie u lasek miedzy 16-19 mam nawet rwanie <lol2>

bułahahaha tej bic ale powiedz ze chyba miales jakies nie mile doswiadczenia, albo przynajmniej raz na imprezie jakis koles z $$ Ci lache zwinoł nie ??

Bardzo mały człowiek, może rzucać bardzo duży cień...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 22971 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 91876
wlasnie byqu tu akcja była znaleźć kastete gdzie on jest, bo namiary potrzebne zeby koksy wysłać, wiec napisz kingowi na priv gdzie ma ci tam wysyłać

bo ty ześ tam morde zachlewał, a tu wszyscy sie o twoja forme martwili i chcieli suple pomocne w jej odbudowie wysłać


*jeśli cos z tego co pisze jest niezrozumiałe, to moze takie być bo zmęczony stem, to jak po 2piwach tak jakoś
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 6037 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 46147
fota z profilu to zieleniec, a teraz ide na silke troche bo tydzien nie bylem

ogolnie jestem ogolnie sportowy a nie zamknietty w 4 scianach

Bardzo mały człowiek, może rzucać bardzo duży cień...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1050 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6160
a to nie trafilem... To lec na silke i pracuuuujjj

PS bicu mow za siebie ja mialem ochote zwinac mu te suple z przed nosa

Mój Art na temat walki z bólem http://www.sfd.pl/ART:_Jak_należy_zwalczać_ból_-t419927.html
Dochodź do celu powoli...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 22971 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 91876
narty fajne są, dawno nie byłem, a jak byłem to pamiętam ze sie chlało i śmiesznie ogólnie było

a najlepsza rama jak sie cżłowiek uczy hehe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1050 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6160
haha ****a bicek a Ty smigasz na nartkach??

ja tam jezdze zeby jezdzic a nie pic bo sportowiec jestem

a picie to mily dodatek... pamietam jak bylem w harrachovie na obozie w 2005 r. MASAKRA wtedy sie wlasnie rozpilem

a teraz drugi rok z rodzicami jezdze do wloch na narty i tam jezdzi taka ekipa 30 rodzin z lubuskiego calego i co roku coraz wicej osob sie tam zjezdza. Za***iscie jest. I trzymam sie z takimi lepkami ode mnie z soli i chlanie jest ostre z nimi

Mój Art na temat walki z bólem http://www.sfd.pl/ART:_Jak_należy_zwalczać_ból_-t419927.html
Dochodź do celu powoli...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 22971 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 91876
a tez jakos w harachowie w tym czasie bylem
i rozne historie kraza, bo nie wszystko dało sie spamiętać
chociaz ja chyba w jańskich byłem, to obok jest
****ać ale nie wiem czy wtedy, ale kiedyś w jańskich byłem, nie pamiętam już kiedy i gdzie

dobra ide zjem coś obejze itd,pzdr!
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Kwaśna kreatyna

Następny temat

czy dobrze wybrałem<?>

WHEY premium