SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Tylko dla Leszczy! SPAM

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 76790

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2975 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 22214
Sheep - stań przed lustrem i powtarzaj jak mantrę "jeden centymetr" aż się nauczysz na pamięć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11274 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 38938
Muszę do piątku się nauczyć

Winners train, losers complain.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2975 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 22214
I wiesz, na każde pytanie odpowiadasz "jeden centymetr", to jest jak gra w "pomidora"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6782 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 37171
Sheep
Ja jestem zbyt ugodowa jak fryzjer pyta ile podcinamy - mówię, że tyle żeby były zdrowe końcówki no i potem jest jak jest

Nigdy nie pozostawiajmy decyzji fryzjerowi :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 5620 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 124478
mi przez wiele lat nie chcialy rosnac i wszyscy sie ciagle pytali czy znowu podcinalam wlosy az ktoregos dnia po prostu odkrylam ze zaczely rosnac i teraz tak sie rozpedzily ze nie sposob ich zatryzmac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11274 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 38938
Zawsze wychodziłam z założenia, że widzi lepiej niż ja :>

Winners train, losers complain.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 369 Napisanych postów 11555 Wiek 12 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 103176
hasarapasa
ja tez, wk***ia mnie brak efektów... staram sie dieta ok, cwicze i co? i k***a kolzeznaka od miesiąca nie je klacji i cwiczy na orbitku po 20 min dziennie i schudła! ja wiem, ze nie o takie chudniecie chodzi, ale troche to demotywujące

Wróciłam z zakupów i znalazłam powyższy post...
Hasa!
Ja Cię mogę koleżeńsko i motywująco opyerdolić i jeszcze kopa przyłożyć.
I to całkiem serdecznie i od serca..
Piszesz się na to?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2975 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 22214
Sheep
Zawsze wychodziłam z założenia, że widzi lepiej niż ja :>

Oni w większości mają kataraktę

Zmieniony przez - Fuxiatka w dniu 2013-06-12 14:44:12
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3421 Napisanych postów 8469 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 407869
okurasei
Sheep
Ja jestem zbyt ugodowa jak fryzjer pyta ile podcinamy - mówię, że tyle żeby były zdrowe końcówki no i potem jest jak jest

Nigdy nie pozostawiajmy decyzji fryzjerowi :P



Naświętsza prawda - raz zaufałam - rok odrastały

Reaktywacja czy falstart? http://www.sfd.pl/[BLOG]deja_vu-t1099661-s119.html#post-18195840

"Jeszcze nie jest ze mną tak żle, żeby robaki zaczynały mlaskać na mój widok, kiedy jadę wózkiem po łące..." nie moje tylko Sebastiana Fitzka z "Pasażera 23", ale sobie pożyczyłam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11274 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 38938
Ok, będę asertywna własnie czytam opinie o tej weather stejszyn z lidla i to samo ludziom się dzieje, chyba ją spakuję i odniosę jednak, a szkoda fajna była :>

Winners train, losers complain.

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

redukcja_rzeźb ciała a przede wszstkim zdrowa dieta

Następny temat

[SPORT]gruszka85/for fun

WHEY premium