SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Tylko dla Leszczy! SPAM

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 76772

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
eveline Trener personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 1440 Napisanych postów 15979 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 230563
a usg ok.. wszystko mam wzorowo niemal, no tylko jelita zagazowane.. czyli nadal nie wiem co mi jest i dlaczego w 3 ostatnie tygodnie zżarłam kilka paczek verdin
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6782 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 37171
Huh, twarda jesteś! Lorane - tak właśnie myśle że nei chce oszukiwac podświadomie. Dziewczyny lece do domu i upolować łososia paaaaaaaaa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
eveline Trener personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 1440 Napisanych postów 15979 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 230563
smacznego! ja też dzisiaj dojadałam łososie z wczorajszej uczty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 906 Napisanych postów 7311 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111899
Eve gratuluje mgr, bo wczoraj nie pogratulowałam
Na pewno sprawdziło sie powiedzenie, że strach ma wielkie oczy??

"Pamiętaj, iż twoja własna determinacja, by osiągnąć sukces, liczy się bardziej, niż cokolwiek innego na świecie." (Abraham Lincoln)
.
.
http://www.sfd.pl/[BLOG]__SFORCIA__Czas_na_równowagę_i_powrót_do_formy!!_-t1150356-s1.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
eveline Trener personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 1440 Napisanych postów 15979 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 230563
Dziękuję sforcia trochę tak, ale to była najfajniejsza obrona jaką mogłam mieć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
eveline Trener personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 1440 Napisanych postów 15979 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 230563
przewodniczący to taki gość, który albo Cię uwielbia albo nienawidzi, ale właściwie to nigdy do końca nie wiadomo do jakiej grupy należysz. no ja chyba do tej pierwszej dużo śmiechu było, miałam "falstart" i moja obrona była dłuższa niż regulamin przewiduje bo mi się komisja rozgadała
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 906 Napisanych postów 7311 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111899
Najważniejsze, że po strachu i było w miarę na luzie.

"Pamiętaj, iż twoja własna determinacja, by osiągnąć sukces, liczy się bardziej, niż cokolwiek innego na świecie." (Abraham Lincoln)
.
.
http://www.sfd.pl/[BLOG]__SFORCIA__Czas_na_równowagę_i_powrót_do_formy!!_-t1150356-s1.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
eveline Trener personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 1440 Napisanych postów 15979 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 230563
Dokładnie ale tak mi dziwnie "skończyłam studia"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 906 Napisanych postów 7311 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111899
Mnie ostatanio Mama pytała czy mi nie brakuje tych zjazdów i jak mi ze świadomością, że nic nie muszę (w sensie uczyć się, pisać mgr) i powiedziałam jej, że DOBRZE

"Pamiętaj, iż twoja własna determinacja, by osiągnąć sukces, liczy się bardziej, niż cokolwiek innego na świecie." (Abraham Lincoln)
.
.
http://www.sfd.pl/[BLOG]__SFORCIA__Czas_na_równowagę_i_powrót_do_formy!!_-t1150356-s1.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
eveline Trener personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 1440 Napisanych postów 15979 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 230563
nie no pewnie, że fajnie, ale ja lubiłam chodzić na uczelnię. gdyby nie to, że trzeba coś w domu robić i jakieś kolokwia zdawać to mogłabym całe życie studiować. ale z drugiej strony jestem przeszczęśliwa że teraz będę mieć czas na to co kocham ponad życie a więc mój fitness. podszlifuje anatomie fizjologie, pilates, zdrowy kręgosłup i inne.. bardzo mnie to cieszy
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

redukcja_rzeźb ciała a przede wszstkim zdrowa dieta

Następny temat

[SPORT]gruszka85/for fun

WHEY premium