SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Tylko dla Leszczy! SPAM

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 76780

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 4595 Wiek 47 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 43352
i teksty znajomerj, wczoraj: nie widac, żebys cwiczyła, moze źle cwiczysz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1985 Wiek 11 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 67804
Hasa niestety, jak ktoś nic nie ćwiczył tyle lat i nie stosował diet to wystarczą drobne zmiany(typu niejedzenie kolacji czy kolacje białkowe) i trochę ruchu i spadają kg jak miło....Niestety my z każdą redukcją będziemy mieć trudniej zaskoczyć czymś organizm...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 4595 Wiek 47 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 43352
hera wiem ale są momenty, że to wkurza i tyle ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 4595 Wiek 47 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 43352
i zaciakm zeby, bo to juz zmiana stylu zycia jest... no ale brak efektów przez pół roku mnie z lekka drażni, a na rozdraznienie pojde dzis popizgac sztanga
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1985 Wiek 11 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 67804
niestety ja tez nad tym ubolewam, ale z drugiej strony mimo, że wagowo przytyłam a cm stoja w miejscu to widze zmianę w jędrności skóryi przede wszystkim w mocniejszej psychice... cóż jak każdy chcemy wyglądać jak milion dolarów... ale nie każdy ma tego gena... czasami musimy ciężeć popracować co by geny odpowiednie wywołać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2975 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 22214
Hasa, wkurza i demotywuje, ale trzeba pamiętać że warto. W końcu się podda i ruszy
Cierpliwość jest ponoć cnotą, ale wychodzi na to, że ja nie jestem cnotliwa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 4595 Wiek 47 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 43352
Fux, no do cnotliwości to tez mi zaj**iście dlaeko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6782 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 37171
hasa ja sama kiedyś chudłam jak 2 razy w tygodniu kolacje odpusciłam leciało jak miło , a teraz mam tego konsekwencje, będzie dobrze, w kupie milej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6782 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 37171
Swoja drogą, Ty już 8 lat na forum? o.O?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 4595 Wiek 47 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 43352
no, bo ja dawno temu sie tu zalogowałam, ale wtedy uznałam, ze głodówka i hopsanie to lepsze opcja
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

redukcja_rzeźb ciała a przede wszstkim zdrowa dieta

Następny temat

[SPORT]gruszka85/for fun

WHEY premium