SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Tylko dla Leszczy! SPAM

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 76804

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2050 Wiek 40 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 25879
ze kobiety tez mogą cos takiego mieć tlyko w druga strone, ze nigdy mniej nie będą wazyc? Mi się nie wydaje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 369 Napisanych postów 11555 Wiek 12 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 103176
molly_s
czy możliwe ze rzeczywiście każdy ma jakas wage ciala i np. ja do 62 kg Nigdy nie zejde chocbym chciała?

Bullshit
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11274 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 38938
Molly jest taka teoria ale na ile prawdziwa to nie wiem...

Winners train, losers complain.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2050 Wiek 40 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 25879
oż kurde jest taka teoria
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2050 Wiek 40 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 25879
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2050 Wiek 40 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 25879
kurcze bo mi się wydaje ze w takim razie po ciąży moja waga naturalna zakodowana przesunęła się na wyższą
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 926 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 45086
molly, Martucca gdzieś kiedyś bardzo ciekawą wypowiedź napisała o tym, że każdy organizm sobie ustala swój tzw. set point, czyli jakiś tak poziom bf na przykład, który uznaje za optymalny i bardzo ciężko jest ten punkt przekroczyć. Nietstey nie zapisałam strony, to chyba było w dzienniku ann albo miss..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2050 Wiek 40 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 25879
:'-(
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11274 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 38938
Ja to pierwszy raz przeczytałam chyba w ksiażce niesławnego Dukana że jest tzw pamięć co do masy ciała

Winners train, losers complain.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11274 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 38938
No ale cieżko to nie znaczy, że to jest niemożliwe

Winners train, losers complain.

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

redukcja_rzeźb ciała a przede wszstkim zdrowa dieta

Następny temat

[SPORT]gruszka85/for fun

WHEY premium