SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Tylko dla Leszczy! SPAM

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 76791

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6782 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 37171
szczerze to płatki owsiane ja tez jakoś mogę wsuwać w ogromnych ilościach...ale mi głupio :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 926 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 45086
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6782 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 37171
Jejku myślę o tym żeby się przekwalifikować, ale co teraz warto robić żeby wiedziec że bedzie po tym praca?? mam dość próżni w moim zyciu zawodowym i jednej pracy od liceum i to nierozwojowej :( jestem gotowa nawet się zaząć uczyć czegoś NOWEEGO.... HELP :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6782 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 37171
lorane
czemu głupio?


głupio bo mi żal rodziny wygłodniałej która nie wierzy że ja schudnę tyle jedzac a cała się głodzi ;P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 926 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 45086
okurasei
Jejku myślę o tym żeby się przekwalifikować, ale co teraz warto robić żeby wiedziec że bedzie po tym praca?? mam dość próżni w moim zyciu zawodowym i jednej pracy od liceum i to nierozwojowej :( jestem gotowa nawet się zaząć uczyć czegoś NOWEEGO.... HELP :P


mam to samo.. i moj facet tez...plaga jakaś
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6782 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 37171
kurde serio nie wiem co robić już. mam jakiegoś doła z lekka.. nawet bym kurde poszła i się uczyła ale nie wiem czego :(
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6782 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 37171
a mój facet chociaż jakąś techniczną pracę ma to zawsze może w tym robić ja kurde głupia HUMANISTKA :/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 926 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 45086
No moj tez ma dobrze płatną techniczną, dobrze zarabia, ale prawie kazdy weekend w pracy, nadgodziny...jest przepracowany, wiecznie zmeczony i nie ma na nic czasu. Ja też na pracę w sumie nie narzekam, ale żeby to była jakaś wielka milość i pasja to nie..robie to, bo umiem i daje to pieniadze
i zaczeło mnie to przytłaczać jakoś ostatnio

Zmieniony przez - lorane w dniu 2013-06-11 11:52:22
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6782 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 37171
No ja mam podobnie, narzekać nie mogę ale przychodzę po to żeby przyjść i ostatnio coraz częściej mi się nie chce :/// mam troche kasy odłożonej i gdyby nie wielki strach przed kryzysem to bym odeszła i zaczeła szukac czegoś innego bo tutaj to nie mam szans :/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 926 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 45086
To szukaj, zwolnisz sie jak znajdziesz
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

redukcja_rzeźb ciała a przede wszstkim zdrowa dieta

Następny temat

[SPORT]gruszka85/for fun

WHEY premium