SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Tylko dla Leszczy! SPAM

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 76769

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
hi hi wiem że Wy jesteście spoko Laski, ale jam obleśna w żartach czasem i złosliwa jako ten trol wolę się upewnić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2050 Wiek 40 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 25879
jeszcze jedno pytanie... jak się uczyłyście to od razu z gryfem, czy z hantlami, czy bez niczego? na pewno z gryfem popróbuję, ale tak więcej razy nie wiem z czym wykonać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 369 Napisanych postów 11555 Wiek 12 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 103176
Jaaaaaaaa!!!! Kobitki ale ja szczęśliwa jestem...
UUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU!!!!!!!
Przyszedł pan listonosz i przyniósł mi zwrot podatku
IIIIIIII HAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 369 Napisanych postów 11555 Wiek 12 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 103176
jo1984
hi hi wiem że Wy jesteście spoko Laski, ale jam obleśna w żartach czasem i złosliwa jako ten trol wolę się upewnić

To witaj w moim klubie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Corum
jo1984
hi hi wiem że Wy jesteście spoko Laski, ale jam obleśna w żartach czasem i złosliwa jako ten trol wolę się upewnić

To witaj w moim klubie

jak to miło spotkać bratnia duszę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 369 Napisanych postów 11555 Wiek 12 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 103176
molly_s
jeszcze jedno pytanie... jak się uczyłyście to od razu z gryfem, czy z hantlami, czy bez niczego? na pewno z gryfem popróbuję, ale tak więcej razy nie wiem z czym wykonać

Molly. Ty weź na siłce stań przed lustrem i najpierw na sucho popróbuj.
Żebyś się nauczyła dobrze robić.
Może ktoś Cię obejrzy i poprawi.
Poszukaj tego ŁUKI co tu Jo zachwalała on dobrze objaśnia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja nie dostanę zwrotu podatku, zabrali na mandaty małżonka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 5620 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 124478
ja tez lubie oblesne zarty i ciezki humor nawet wczoraj pytalam tutaj czy ktos zna jakies hamskie dowcipy, rasistowskie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 369 Napisanych postów 11555 Wiek 12 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 103176
jo1984
Ja nie dostanę zwrotu podatku, zabrali na mandaty małżonka

Mi też zarypali za mandat ale jeszcze się sporo zostało..
Idę wydawać!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Lisus
ja tez lubie oblesne zarty i ciezki humor nawet wczoraj pytalam tutaj czy ktos zna jakies hamskie dowcipy, rasistowskie

Noo a ja polecałam ci stronę chamsko.pl ale to pewnie znasz i chyba jeszcze: j.eb z dzidy jest takie
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

redukcja_rzeźb ciała a przede wszstkim zdrowa dieta

Następny temat

[SPORT]gruszka85/for fun

WHEY premium