SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Twoje sniadanie!

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4931

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Poniewaz ja mam raczej malo pomyslow na sniadanie pakera wiec jezeli moglibyscie to plizzz napiszcie co jecie (mozecie podac kilka propozycji bo chyba nie jecie codziennie tego samego)!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 2563 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 25637
Ja codziennie na śniadanie jem płatki owsiane (górskie) z mlekiem i rodzynkami, do tego jabłko, więcej w siebie wsadzić nie moge, bo skończyło by się to na tronie ).No i oczywiście rano SUPRADYN.
Pozdrawiam DeeJaaVuu

"Wszystko co pięknie, rodzi się w bólu"

Zmieniony przez - DeeJaaVuu w dniu 2001-10-24 19:10:08
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
codziennie ??? i jak dlugo jush tak wytrzymujesz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1559 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 15619
Ja też jem codziennie od ponad roku płatki owsiane na śniadanie 150-200g. Na początku z bakaliami i zalewałem mlekiem. Z biegiem czasu udało mi się przestawić na zalewane wodą z pokrojonym bananem, ale wciąż ten pierwszy posiłek pozostaje moim chyba najsmaczniejszym w ciągu dnia.

Moderator Odżywianie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 291 Napisanych postów 17217 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 86319
Płatki owsiane górskie (100-150 gr.) z mlekiem lub wodą + rodzynki. Pół roku i mi się nie znudziło, też jeden ze smaczniejszych posiłków w ciągu dnia

Pozdrawam,
Mawashi

Lepiej jest być kanciastym Czymś niż okrągłym Niczym.

"Lepiej być kanciastym czymś, niż okrągłym niczym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
jejecznica z 4 jaj plus 60g smalcu plus pomidorki plus kalafior zapiec razem na ogniu i pychota

Moderator Honorowy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 750 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 9705
platki owsianie gorskie
lub kasza manna

^BARRY^

NO LIMIT FOR P000WER !125p! :D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
co to takiego te płatki owsiane górskie ???

"Demon to some , angel to others ..."
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 7936 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 45419
Platki owsiane gorskie to nic innego jak platki owsiane tylko ze z gor.

z gówna powstałeś i gównem sie staniesz( jak mnie zaatakujesz:)

a z was to dupy nie prowokatorzy ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
platki gorskie owsiane z woda i bananem czasami dodaje jeszcze rodzynki i slonecznik
pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1600 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18081
200g musli (płatki owsiane,kukurydziane,rodzynki,suszone owoce) zalewam odżywką WHEY (30g) i daje łyżkę oleju z oliwek tłoczonego na zimno (ale to zestawienie tylko przy braku jakichkolwiek planów startowych)

członek-mafia.suple.hardcor.pl i VITALMAX rulez

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Panie doktorze - pomocy

Następny temat

Paker studia i drugie sniadanie!

WHEY premium