SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Twaróg chudy?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 32667

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 130 Napisanych postów 8967 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 48014
ale zgodzi sie pan co do tego ze bialko roslinne w polaczeniu z bialkiem zwierzecym dostarczy odpowiedni aminogram do budowy miesni?
a o co chodzi z ta rakotworcza dieta?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 113 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1365
bardzo dziekuje za odpowiedz P.Jacku chcialam sie zapytac czy mozna zastapic np 2 dni w tyg 1 posiłek wlasnie bialkiem sojowym...i czy jak mam diete ustaloną na 120g białka(to racej taka racjonalna dieta,mialabyc redukcja ale sił nie mam;) to czy moge zmniejszyc np ilosc bialka w dni nietrenigowe?
koleje pytanie czy ser połtrusty jest zly dlatego ze nie ma dobrych tluszczy ...a czy jak wezmiemy np ziarna slonecznika to zastapia one te lyzki oliwy?
pozdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 255 Napisanych postów 13305 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 45257
półtłusty ma tłuszcze nasycone , one na diecie węglowodanowej nie są zbyt mile widziane,

co do białka sojowego spróbuj , nie każdy dobrze je trawi

ziarna słonecznika możesz dać w jakimś posiłku za oliwe

Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 130 Napisanych postów 8967 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 48014
slonecznik i oliwa to calkiem inne kwasy tluszczowe
co do sera poltlustego to zawiera on tak jak pisze rothen nasycone, ale nie jest tak ze nie sa one mile widziane na diecie weglowodanowej, tylko ze trzeba zachowac proporcje miedyz nasyconymi:jedno i wielonienasyconymi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 113 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1365
dzieki za odpowiedzi...przyznam ze jest tyle tych zasad kwasow dobrych zlych ze mozna sie zgubic ...a najgorsze jest to ze niby ustalilam sobie diete a tu prosze 1godzina treningu a ja juz mam skurcze w obu łydkach;/znowu musze lykac Mg z potasem ;/dobrze ze idzie wiosna i warzyw tanich przybywa;)
pozdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 49 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 551
Czy białko z serka homogenizowanego też się tak samo wolno wchłania jak z mleka i twarogu, czy trzeba podobmie z nim postępować (np.spożywać przed snem). Ja akurart spożywam często taki serek ale w dzień. niewiem czy jest on homogenizowany ale zawiera 17g/100g Białka i jest słodki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 63 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2811
K3ho i co sądzisz o tych rewelacjach na temat szkodliwości twarogu na redukcji ? Jeżeli to wszystko prawda (powtarzam: jeżeli faktytcznie się sprawy tak mają) to cała wiedza Qazara i Ellisa na ten temat idzie się walić.

Zmieniony przez - bubbba w dniu 2006-04-21 14:27:10
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 130 Napisanych postów 8967 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 48014
pzcin: homogenizowany jest slodzony cukrem wiec przed snem sie nie nadaje
bubbba: nigdy sie nie redukowalem, na niektorych laktoza moze dzialac zle, to wszystko zalezy od organizmu ale uogolniajac do pewnych granic razem z nabialem jak jej troche spozyjemy to nam napewno nie zaszkodzi, moja zlota zasada " WSZYSTKO z umiarem"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2931 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 24391
czesc

do disarrays - napisalas:
"Zastanawiałam się nad tą zbilansowaną dietką.. jednak wyniki tych wzorów w moim przypadku sugerują, że to kosmiczna CKD, zeby było jasne:
Białko 1,65x64,61 = 106g
Węglowodany 0,5x64,61 = 32g <---------
reszta to tłuszcze czyli = 140g "

gwoli wyjasnienia:

bialko ok
wegle 0,5x64,61 = 32g +100 !!! czyli 132g!
reszta tluszcz

Pozdro

Zmieniony przez - 6roove w dniu 2006-04-21 15:22:27

----> www.pajacyk.pl <----

na weekendach mnie NIE MA!

::]]}|{{[[:: a44 - electro glide in blue

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 6889 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 100566
k3ho odnośnie spwolnienia spalania fatu przez twaróg na redukcji jak badania pokazują twaróg i nabiał pomagają utrzymać niski poziom bf%

więc wiesz raz jest tka raz tak

badania chyab są odnośnie twarogu na www.*************** (polska strona jakby co, i to ziomków z sfd )
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Chrom organiczny a stężenie glukozy we krwi

Następny temat

POTRZEBNY ZESTAW ĆWICZEŃ

forma lato