SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Twaróg chudy?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 32610

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 3542 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 11507
Witam panów, sorki że tak długo nie odzywałem sie. Dalej podtrzymuje swoje zdanie(przeglądałem podręcznieki do biochemi) i temat peroksydacji jest wysoce zajmujący(wiem że można by polemizować na temat chociażby związków antyoksydacyjnych). Dalej uważam że ketoza jest(może być bardziej rakotwórcza) niż przeciętna dobrze zbilansowana dieta. Dalej uważam również że przy niosących z sobą niebepieczeństwach jest dalece skuteczna w redukcji tkanki tłuszczowej. Mam tylko pytanie, jak ma sie ten pogląd np. Ellisa i większości tzw. specjalistów do waszego przecież powiedzenia że wszystko w nadmiarze może uczynić krzywde. Jeżeli ktoś dba tak o zdrowie innych osób to nie poleca tak nie fizjologicznej diety. Bo fizjologiczną to ewentualnie można by było nazwać ją dobrych kilka tysięcy lat temu, kiedy organizm ludzki potrafił tak jak i inne mięsożerne syntetyzować np.vit C. Prosze również nie odbierać tego jako chęci przekonania kogokolwiek do swoich poglądów jestem ciekaw tylko jak to sie ma do wcześniejszych wypowiedzi, gdyż trąci to w tym momencie hipokryzją. Z wyrazami szacunku Jacek

Wal śmiało - odpowiem na każde pytanie

TRENING OSOBISTY 604 971 921

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ellis ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 126 Napisanych postów 4616 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 53303
Ja nie polecam... odradzam, szczególnie osobom, które nic nie wiedzą o takiej diecie, a się za to zabierają... rozmawiamy o ketozie, czy o niewłaściwej proporcji kwasów tłuszczowych w diecie? Jeszcze raz proponuję zapoznać się z badaniami R. Veech`a.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 3766 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 23755
dalej panowie dalej dyskutujcie co zlapie troche nowych info
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 734 Napisanych postów 31016 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94344
nie no bez przesady ,albo sie poslugujemy faktami albo wogle nei rozmawiamy, takie moje zdanie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 402
Przepraszam za archeologie, ale czy taki twaróg można jeść na śniadanie? (próbuje ułożyć dietę według 10 wskazówek żywieniowych)..?

Przez ogród mój szedł szatan smutny śmiertelnie i zmienił go w straszną, okropną pustelnię...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 255 Napisanych postów 13305 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 45257
jak najbardziej można Na śniadaie, na noc, to pory gdzie się nadaje najlepiej.

Zmieniony przez - Rothen w dniu 2009-03-12 00:00:36

Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Chrom organiczny a stężenie glukozy we krwi

Następny temat

POTRZEBNY ZESTAW ĆWICZEŃ

WHEY premium